Nazlı Seza Çankaya

Nazlı Seza Çankaya

Çevirmen
8.0/10
28 Kişi
·
Okunma
·
0
Beğeni
·
49
Gösterim
Adı:
Nazlı Seza Çankaya
Unvan:
Yazar, Çevirmen
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
148 syf.
·7 günde·Beğendi·9/10
Gerçek parayla olmasa da sanal ortamda kumar tecrübesi yaşatan poker oyunlarından, kumarın nasıl bir bağımlılık yarattığını, iradenizi etkisiz bırakarak nasıl tüm yetkiyi kendi eline aldığını, dahası bu durumun farkına varmış olsanız bile kontrolü elinize geçirememenin tarifsiz hissini bizzat yaşamış birisi olarak, kitap karşısında şapka çıkarmamak elde değil :)
Kitabın başlarında karşılaşılan Rus isimlerinin fazlalığı ilk başlarda bocalamaya neden olsa da Aleksey IVANOVIC kısa sürede sizi kendisine bağlamayı başarıyor. Fransız ve Ruslara ilişkin tespitlerin ayrı bir tat kattığını da unutmamak gerekir...
112 syf.
·Puan vermedi
aslında kitapta çok güzel kısımlar var. eğer feyz alınabilirse başarılı 1 kitap. ama ben kitabı kadın düşmanı kendini beğenmiş manyak eminim öylesindir demekten okuyamadım :)
kadınlar ve kendi çocukları ile ilgili çok bilmiş saçma cümleleri beni benden aldı. zaten biyografisini yeni okumuştum o yüzden biraz pişmanım. keşke kendisinden nefret etmeden önce bunu okusaydım altı çizilecek çok yeri vardı.