Nicole Anderson

Nicole Anderson

Yazar
4.8/10
20 Kişi
·
49
Okunma
·
1
Beğeni
·
717
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Merhaba saygı değer 1000kitap üyeleri yakın geçmişte okuduğum ve BEĞENMEDİM kelimesini kullanacağım bir kitap
0 puan verilmiyor mu ????
Lia ve Dallas var ; yeterli kitapla ilgili
Dallas lia'nın abisinin arkadaşıdır ve evlerinin bir odasını dallasa kiralarla ve saçmalıklar örgüsü gerçekleşir OKUMAYIN !! Zaman kaybı bir kitap ancak bu kadar insana bir şey katmaz
Tam anlamiyla genclige yeni adim atan kisilerin okuyabilecegi bir kitap. Cok basit ve okunmasi kolay. Konusu bir genc kizin basindan gecen ask hikayesi. Abisinin erkek arkadasina asik olan bir kizi anlatiyor. Kitabi pek begenmesemde mutlu son la bitiyor.
basit bir kitap gibi olduğu her halinden bellide olsan ilk aşkım kitabına kendinizi bulmanız çok kolay ,olayların basitliği gerçek hayatta olabilecek olması kitabı daha çok benimsememe neden oldu gerçekten önerilecek bir kitap <3
Keşke 0 puan verme şansım olsaydı... Bomboş, insana hiç bir katkısı olmayan, aşırı leş bir dile sahip bir kitap. Çerezlik bile denilmeyecek cinsten, okumanıza gerek dahi yok.
Aslında daha çok ergenlere göre diyebilirim.Basit cümleler ve sığ bir anlatımı olan sıradan bir aşk romanı..Çerezlik kitaplar kategorisinde 2-3 saatte okunabilir.
Bir sezon abisinin kankasına vurgun olan kız nice seneler sonra onu karşısında görüyor ve duyguları tekrar birbirine giriyor sonra aralarında aşk doğuyor falan. Pek sevemedim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Nicole Anderson
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 49 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 7 okur okuyacak.