1000Kitap Logosu
Nurgül Gedük

Nurgül Gedük

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
2.8
11 Kişi
33
Okunma
2
Beğeni
778
Gösterim
Abdulalim
bir alıntı ekledi.
Dünyayı Yöneten Gizli Güçler
Yeni dünya düzeninde insanlara istediklerini yaptırabilmeyi istiyorlar. Size hayatın sadece para cinsellik ve şöhretten ibaret olduğunu öğretmeye çalışıyorlar. Şeytanın bir çok ismi vardır. Onlar şeytana ‘rain man’ (yağmur adam) diyorlar. Farkındaysanız bir çok şarkıda “Rain Man” ismini duymuşsunuzdur. Mesela dünya çapında büyük bir gözde justın bıeber’in baby şarkısı ve jay-z ve rihanna’nın düet yaptığı şarkı ‘umbrella’yı kesinlıkle duymuşsunuzdur. Unutmayın illuminati ona ruhunu satan ünlülere kendilerini göstermeyi çok sever özellikle şarkı sözlerin de. Siz onu bir aşk sanırsınız. Ama orda şeytandan bahsediyorlar. Justın bıeber’ın baby şarkısından /klibinde illuminati mesajları vardır. Mesela; müziği tersten dinlediğiniz de “ben bir şeytanım, dünyayı ele geçireceğim her yerde insan cesedi olacak ve her yer... gibi kokacak, ben satanistliğe inanıyorum.” Gibi cümleler şarkıyı tersten okuduğunuzda çıkıyor. Başka bitane; baby’nin başında justın ellerini ağzının kenarına götürüyor ve elleri “üçgen” oluyor. Üçgen illumitanin sembolüdür. Yiine Baby klibinde bowling sahasında bir kaç kişiyle beraber dans ediyorlar. Hepsi farklı bölümlerde dans ediyor. Skoru gösteren yerlerde hafif tek göz çıkıyor..
8
Burak Aygün
Kadınları Tanıma Sanatı'ı inceledi.
216 syf.
·
8 günde
·
Puan vermedi
Sigmund Freud'un çocukluk döneminden yetişkinliğine kadar uzanan hem kendi hayatını hemde kadınlar üzerinde yaptığı çeşitli psikanaliz uygulamalarını ele alan kitaptır.
Kadınları Tanıma Sanatı
Okuyacaklarıma Ekle
2
Hüseyin DEMİR
Yaşanmış Gerçek Cİn Hikayeleri'ni inceledi.
176 syf.
·
8 günde
·
3/10 puan
Beni tanıyanlar bilir bazen okunmaması gereken kitapları okuduğum olur. Bunların genel sebebi ise okulumuzda her gün bir ders saatini okuma saati yapıyoruz. Ve okuma saatlerinde çocukların okudukları kitapları alıp inceleme fırsatım oluyor. Bu kitabıda öğrencilerden bir tanesi okurken aldım. İnceleme maksatlı okumaya başladım. İlkin ülkemizde yaşanan bazı cin hikayelerinin yazıya aktarıldığını düşündüm.Kitabı okumaya başlayınca birde gördüm ki kitabın ülkemizlede bir alakası yok. Hani bazen böyle saçma gazetelerin saçma yerlerinde ya da saçma televizyon kanallarında ya da saçma bir filmde amerikanın bilmem neresinde biri esragensiz bir şekilde ölüyor. Hayaletler filan. Hepsi bunlarla dolu bir kitap. Sonra düşündüm . Yani bunu yazan kişi neden yazar? Rezil olacağını bilmez mi? Hadi yazdı diyelim bir yayınevi bunu neden basar? Bir ağaç böyle bir saçmalık için neden katledilir? Bu kitap kimin ilgisini çeker? Kim bunu niye okur?
Yaşanmış Gerçek Cİn Hikayeleri
Okuyacaklarıma Ekle
12