Orhan Efe Özenç

Orhan Efe Özenç

YazarÇevirmen
8.6/10
8 Kişi
·
14
Okunma
·
0
Beğeni
·
148
Gösterim
Adı:
Orhan Efe Özenç
şimdi burada olmam, bir zamanlar orada olmadığım anlamına gelmez. ayağınızı denk alın ve huninize sahip çıkın. allah aşkına, size deli olmadığınızı düşündüren ne?
390 syf.
·8 günde·Beğendi·10/10
İncelemeye geçmeden önce kitap için bir daha @Hani_derler_ya çok teşekkür ederim.

Kitap Lebron James'in Miami Heat den tekrar evine Cleveland'a dönüş hikayesini anlatıyor. Miami de iken 4 final 2 şampiyonluk gören Lebron evine dönmeyi ve oraya borcu olan şampiyonluğu almak için dönüşünü içeriyor.

Lebron'un dönüşünden sonra takımını tekrar finale çıkarıyor ama birkaç talihsiz sakatlık geçiren takım arkadaşları da olunca şampiyonluk Warriors'a gidiyor.

Sonraki sene yine aynı iki takım finale kalıyor ama finale kalırken Warriors rekor ile 73-9 derece ile geliyor.

Final serisinde durum 3-1 Warriors lehine iken Clevelandlı oyuncuların pes etmemesi, takım içi konuşmalar, oyuncuların ne hissettikleri çok iyi aktarılmış.

3-1 den tarihî dönüş ile gelen şampiyonluk bir kez daha Lebron James'in ne kadar iyi ve özel bir oyuncu olduğunu gözler önüne seriyor.

Basketbolu seviyor ve takip ediyorsanız bence okumanız gereken çok güzel bir kitap.
390 syf.
·19 günde·Puan vermedi
Eğer bir basketbolseverseniz bu kitabı çok beğeneceksiniz. Kitabı okurken Lebron James’in 2014’teki Cleveland’a dönüşünden itibaren 2016 yılındaki şampiyonluğuna kadar geçen süre gözünüzde canlanıyor ve Lebronun başarılı olmak için ne kadar çok çalıştığını, rakip takım oyuncuları ve taraftarlar ona hakaret ederken kulaklarını tıkayıp eleştiri ve hakaretlere her zaman sahada nasıl cevap verdiğine daha yakından tanık oluyorsunuz. Basketbol ile ilgiliyseniz mutlaka okuyun derim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Orhan Efe Özenç

Yazar istatistikleri

  • 14 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 20 okur okuyacak.