Osman Fatih Cengiz

Osman Fatih Cengiz

Yazar
8.3/10
3 Kişi
·
5
Okunma
·
1
Beğeni
·
3
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
258 syf.
·Beğendi·10/10
Bundan sonra, hem mesleğim hem de ilgi alanım olması sebebi ile ; pazarlama, iletişim, reklamcılık adına daha fazla kitap paylaşmaya karar verdim
‍️İlk kitabımız da @osmanfc’nin #iletisiminkadarsin adlı kitabı oldu.
Yazar ‘İletişim Herseydir’ demis ve bunu hayatın her alanından, yasanmis birçok hikaye ile anlatmış.
Kendinizden mutlaka birseyler bulabileceğiniz, kimi zaman tarihten animsadiginiz hikayelere rastlayacaginiz bölümleri okurken çok keyif alacaksınız. Her bir hikaye sonlandiginda ise yazar yorumlarıyla devreye girecek ve zihninizde yeni bir ışık yakip, çok farklı noktaları aydınlatacak.

Kitap gerçekten çok samimi bir dille yazılmış. Sonunu tahmin edebildiğiniz veya eskiden duyduğunuz bir hikaye bile olsa yazarin yorumu ile hiç odaklanmadıginiz noktalara yöneliyor, farkındalığınız ve bakış açınızı geliştirebiliyorsunuz. 🧜‍️
258 syf.
·2 günde·Beğendi·8/10
bu kitabı okuyanlar türü kendileri belirleyebilir bence. İsteyen ders kitabı der, isteyen kişisel gelişim, isteyen de hikâye kitabı. Ben ne mi dedim "içinde gerçek yaşanmış hikâyeleri barındıran, okuyanları doğru iletişim konusunda geliştiren, eğitici bir kitap". Evet türü biraz uzun adlandırdım. ben kitabı çok beğendim gerçekten. Yazarın ellerine emeğine sağlık. Tavsiye ederim millet.
258 syf.
·Puan vermedi
35 farklı bölümden oluşup gerçek yaşanmış hikayeler sonunda çarpıcı analiz ve tespitlerin olması farkında olmadan yaptığımız doğru ve yanlışları ortaya koyarak yol gösterici bir eser olması kitabı daha da ilgi çekici yapıyor.
Hayatımızın her anına ışık tutan bir başucu kitabı olup yazar okuyucuyu sıkmadan basit yalın sürükleyici ve etkili bir şekilde kaleme almıştır.

Yazarın biyografisi

Adı:
Osman Fatih Cengiz

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 5 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.