1000Kitap Logosu
Özgür Baykut

Özgür Baykut

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
1.0
1 Kişi
2
Okunma
0
Beğeni
46
Gösterim
Yaşamı
Özgür Baykut, Deneme, Edebiyat kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Tanrı’nın Oyunu kitabının yazarıdır. Özgür Baykut kitapları; İkinci Adam Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur. Özgür Baykut tarafından yazılan son kitap "Tanrı’nın Oyunu", İkinci Adam Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.
Hande Uluçınar
Tanrı'nın Oyunu'yu inceledi.
109 syf.
·
Puan vermedi
Selamlar herkese . . Elimde yine tekrar okuduğum bir kitap var Yazarı Özgür Baykut’u 2011 yalında Twitter’da sıkı takiplerdim hatta bu sebeptendir ki kitap ismime imzalı . . Kitabın türü deneme; birçok farklı konuda eleştiri ve görüşü zaman zaman sert bir dille de olsa gayet yalın anlatımla belirtmiş Özgür Baykut. . . Kitap arka kapak yazısında “Tanrı’nın Oyunu” dediği hayatımıza göndermeler, sorgular içerik hakkında gerçekten merak uyandırmıştı bende. . . Sevgiler Hande
Tanrı'nın Oyunu
Okuyacaklarıma Ekle
1
Seda K
Tanrı'nın Oyunu'yu inceledi.
109 syf.
·
1/10 puan
Kitabın arka kısmında merak uyandıran cümleler var sadece , ve hayatınızı felan değiştirmiyor sadece zaman kaybediyorsunuz . Melankolik bir adamın hikayesi okurken karakterin şizofren olduğunu bile düşündüm .
Tanrı'nın Oyunu
Okuyacaklarıma Ekle
4