Pınar Kopuz Ürün

Pınar Kopuz Ürün

Yazar
5.0/10
2 Kişi
·
5
Okunma
·
0
Beğeni
·
10
Gösterim
Adı:
Pınar Kopuz Ürün
Unvan:
Yazar
Sadece vazgeçebilmenin bir özgürlük olduğunu düşünüyorum.Herşey zamanla değişir,bunun ötesine geçemeyiz.Duygular değişir,aşk da sonsuza kadar sürmez.Ve bir taraf uçup gitmek isterse onu bırakmak zorundasındır.Çünkü vazgeçemediğin her şey seni kısıtlar,köreltir.Yavaş yavaş bir parçanı alıp götürür ve yok olursun.Ama vazgeçmeyi göze almak özgürleşmektir.Özgürlük de insanı yeniler
Yolları ne kadar dikenli ve zor olsa da ,aşk seni çağırdığında onu takip et,yumuşak tüylerinin arasında kalbini yaralayacak bir kılıç saklı olsa da asla vazgeçme.
144 syf.
Marie Claire dergisinin yanında vermişlerdi.Bir köşede duruyordu.Elimdeki kitaplar bitince elim bu kitaba gitti ve okudum.
Bir zamanlar bizim ülkede Brezilya dizileri çok ünlüydü.Onlardan birini izleme fırsatınız olmadıysa bu kitabı okuyarak o aç noktanızı doyurabilirsiniz.İşin şakası bir yana çok farklı ; "alengirli" hayatlar..
Bunun yanısıra yazarın dili oldukça akıcı,sıkmadan okutuyor. Sarah Jio,Kimberly Fisk gibi yazarları sevenler beğenerekten okuyacağını düşünüyorum.

Yazarın biyografisi

Adı:
Pınar Kopuz Ürün
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 5 okur okudu.