1000Kitap Logosu
RaeAnne Hadley
RaeAnne Hadley
RaeAnne Hadley

RaeAnne Hadley

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
7.7
3 Kişi
5
Okunma
0
Beğeni
96
Gösterim
Unvan
Yazar
Yaşamı
Yazarın kendi ağzından: Annelik izni için kovulduktan sonra, ilk hikayem Mechanics of Murder'ı yazmaya başladığımda kazara yazarım. 3. vardiyalı bir iş çıkardım ve kendimi uyanık tutmaya çalışıyordum, hayal gücümü kullandım ve üzerinde çalıştığı kamyonun altında bir ceset bulan bir kadın tamircisinin hikayesini yaratmaya başladım. Babam hikayeyi kesinlikle severdi ve onu tamamlamam için cesaretlendirdi ve yayınlamasını sağladı. Babamın felç geçirdiği ilk taslağı hemen hemen bitirdim. Ona daha iyi olmasını teşvik ederek, kitabı düzenlenmeden Lulu Yayıncılığına koştum. Babam ilk romanım tutmayı başardı ancak okumayı başaramadı, 2 gün sonra öldü. Fakat benim için gittikçe azalan bir tutku başladı! Yazmaya devam ettim ve liste şimdi büyüdü. Sevgiler; Şimdi ve Sonsuza kadar ve Gölgeler, her iki paranormal romantizm olsa da farklı kişilikleri ve katlanmışları ile. Cinayet Mekaniğinin devamı, Planda bir İngiliz Anahtarı, Ocak 2011'de tamamlandı ve 2012 ilkbaharında serbest bırakıldı. Babamın gurur duyacağını biliyorum. Çağdaş romantizmim, Aşkın Sonsuz Şarkısı, umutların, hayallerin ve bazen masalların gerçekleştiği güzel bir hikayedir. Eserlerimde genelde 5-7 roman var ve daha uzun yıllar yazmayı planlıyorum! Hikayelerim cinsel olarak grafiksel değil çünkü her okurun deneyime ve hayal gücüne genellikle kelimelerle koyacağımdan daha erotik ve daha şehvetli olduğumu ve mutlaka mutlu bir son bulmam gerektiğini düşünüyorum! Hayat eğlenceli olmak, yolculuğa çıkmak demektir !!!
SihirliFlut
Hayallerin Rengi'yi inceledi.
336 syf.
Zamanınız çoksa okunabilir bir kitap. Aşk hikayelerini seviyorsanız size göre diyebilirim. Ben mi? Ben sanırım artık böyle kitaplar okumaktan sıkılmışım. Ruh çağırma seanslarına inanır mısınız? İşte ben buna da inanmadığımdan benim açımdan çok verimli bir kitap olmadı.
Hayallerin Rengi
7.7/10
· 5 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
Sevgi Sertel
Hayallerin Rengi'yi inceledi.
336 syf.
·
7 günde
·
Beğendi
·
9/10 puan
“Hayallerin Rengi” bitti. Ana karakterimiz Anastasia çocukluk ve ilk aşkı olan Austinden ayrılmak zorunda bırakılmıştır. Yıllar sonra artık olgun ve başarılı bir iş kadını olan Ana, hayatına giren erkeklerin hiç birine bağlanamamış, bir daha kimseyi sevememiş, hepsi gelip geçici olmuştur. Aradan 12 yıl geçmesine rağmen o geceki olayları halen bugün gibi hatırlayan ve o gün yaşadığı acıların hala böyle taze olması Ana’ ya hayatında huzur vermez. O gece den sonra Ana, ailesinin yanından da ayrılır ve izini kaybettirir. Bir daha da Austini görmez ve ondan hiç haber almaz… En yakın arkadaşı ve aynı zamanda Asistanı Sally onun bu acılarına ve geçmişi unutamamasına çok üzülür ve kendince bazı yollara başvurur. Tüm hayatı işi olan Ana’ya gelen beklenmedik bir telefon tüm dengeleri değiştirir… Ana o yolculuğa çıkar… Ve orada neler olur neler :) :) Büyük konağın sahibi kim ? Ve Ana neden davet edildi? Gitti yerde tanıştığı Hayalletlerle konuşabilen Medyum Rick ile neler yaşanacak? Ruh çağırma seansalarında geçmiş sıralar çözülebilecek mi? Bundan sonrasını yazmıyorum zira asıl hikaye burada başlıyor. Ben çok severek okudum, o kadar akıcı ki bir çırpıda bitiverdi kitabım. Bu tür severlere tavsiye ediyorum.
Hayallerin Rengi
7.7/10
· 5 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
5