1000Kitap Logosu
Recep Akkaya
Recep Akkaya
Recep Akkaya

Recep Akkaya

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
6.0
5 Kişi
14
Okunma
0
Beğeni
25
Gösterim
Eda ertan
Mavi Göz'ü inceledi.
180 syf.
·
Puan vermedi
Kitabın bölümler arasında geçişi biraz okurken zorluyor insanı. Kitapta olaylar çok üstü kapalı anlatılmış neyin neden olduğunu anlamıyoruz. Ve sonunda bir sonuca ulaşamıyoruz maalesef. Kitabın devamı çıktı mı acaba :)?
Mavi Göz
6.0/10
· 14 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Muammer Ay
Mavi Göz'ü inceledi.
180 syf.
·
5 günde
·
Beğendi
·
7/10 puan
Kitap başlangıçta sanki 2 hikaye üzerinden gidiyormuş gibiydi, okurken ne kadar uğraşsam da hikayeleri birbirine bağlayamıyordum. Kitabın son 20 sayfasına geldiğim de kendi kendime " bu kitap kesin yarım kalacak, bu da beni sinirlendirecek " demiştim. Ancak son 15 sayfada olaylar ortaya çıktı ve ciddi mânâ da şaşırttı beni. Kitabın gidişatı aslında biraz sorunluydu, zaten puanını bu yüzden kırıyorum. Hikaye biraz basit kalmıştı ve sokak ağzıyla yazılmış, ve geçişlerinde çok sorun vardı. Bir kaç kez nasıl "o noktalara" geçtiğini anlayamıyor geriye dönüp okuyordum. Kitap tüm bunlara rağmen kendini okutturuyor ve nedensiz biçimde merak ettiriyordu. Kitaba 10 üzerinden 7 puan vererek rafa kaldırıyorum.
Mavi Göz
6.0/10
· 14 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
Mustafa Okutan
Mavi Göz'ü inceledi.
180 syf.
·
9 günde
·
Beğendi
·
7/10 puan
Gerilim Korku
✍ Yepyeni bir kitapla yine karşınızdayım. . Kitabın konusuna gelince Hayal uyuşturu ile ilgili devlet sektöründe kimyager olarak çalışmaktadır. Ama kariyerini ve de gelirini yükseltmek için yeni bir proje geliştirir. .👁 Ve ölüm mektupları alan Beril. . Kitabın daha başındayım. Çok heycanlı bir kitaba benziyor. .👁 Mavi Göz Recep Akkaya' nın ilk basılan kitabı. Kendisi ile internette tanışmıştık ve daha kitabı çıkmadan bana kitabını pdf olarak göndermişti. . Kitabı çıkar çıkmazda basılmış halinide imzali olarakta gönderdi. Teşekkür ederim. .👁 Son olarak sizi bir alıntı bırakıyorum. . "Cesur mu sundur sen Beril?" dedi. Tehditle ilgili olmasa da yine damdan düşer gibi bir soruydu bu. Aslında pek de konuyla ilgisiz değildi. .👁 Aşkla okuyoruz. 🖋Bu fotoğrafın ve yorumun sahibi instagram kitapokufotografcek teşekkürler. Aşkla okumak için takip etmelisiniz. instagram evdekal_kitapoku
Mavi Göz
6.0/10
· 14 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
10