Recep Aykır

Recep AykırŞüphe yazarı
Yazar
10.0/10
4 Kişi
9
Okunma
3
Beğeni
750
Gösterim

Recep Aykır Kimdir?

Unvan:
Yazar

Okurlar

3 okur beğendi.
9 okur okudu.
4 okur okuyacak.

Recep Aykır Sözleri ve Alıntıları

Tümünü gör
Kim bilir hangi hayatlar var gördüğümüz şu küçük penceremizin ardında. Kimi huzurlu bir hayat geçirirken kimi de bizim gibi ağlıyordur. Dünya, herkes için eşit ve adaletli değil. (S: 62)
"Sevmek, çoğu zaman fedakarlıktır."
Sayfa 115 - Artikel YayıncılıkKitabı okudu
İlk, orta, lise ve hatta üniversite yıllarınızı bir düşünün. Önünüze konan yapılması için bir uğraş verilecek ne bir iş, ne bir görev, ne bir sorumluluk var. Tek derdiniz kitaplarınız.
İbret veren ama ibret alınamayan son...
Bir yanda helallik istenirken, diğer yanda dualar okunup eller yüze sürülüyor, başka bir köşede ise, gönüllere ibret veren son herkesin başını öne eğiyordu.
Sayfa 8 - Artikol YayıncılıkKitabı okudu

Recep Aykır İletileri

Tümünü gör
Henüz kayıt yok

Recep Aykır Yorum ve İncelemeleri

Tümünü gör
160 syf.
·
Puan vermedi
Kitapta, ailesinin en çok da babasının korumacı baskısı altında büyüyen bir gencin yaşama, aileye, aşka ve hayatın anlamı üzerine bize düşündürdükleri; üstelik de tedavisi olmayan bir hastalıkla mücadele ederken ki duygu ve düşünceleri çarpıcı bir kurguyla aktarılıyor. ( Arka kapak) Kurgu sık
O Ağacın Gölgesi
O Ağacın GölgesiRecep Aykır · Artikel Yayıncılık · 20192 okunma
320 syf.
·
Puan vermedi
·
32 saatte okudu
Orta Sınıf Yerli Polisiye
Başlıkta belirttiğim gibi, hikaye örgüsü konunun birkaç koldan ilerlemesi vs noktalarda gayet başarılı ancak karakterlerin yollarının kesişme şekilleri ve daha fazlası( burada daha derine iniyorum zira kitap hakkında fazla ipucu vermiş olacağım) açısından biraz zayıf geldi bana. Herşeye rağmen okunmaya değer bir eser.
Şüphe
ŞüpheRecep Aykır · Artıkel Yayıncılık · 20167 okunma
320 syf.
9/10 puan verdi
·
Beğendi
Yazdigim ilk roman. Etkisinden hala kurtulamadigim kurgusu ile filmlere konu olabilir. Okunmasini tavsiye ederim. Ozellikle doktor esin aski icin neler yapabilecegini, farkli bir karekter altinda seruvenini okuyacaksiniz
Şüphe
ŞüpheRecep Aykır · Artıkel Yayıncılık · 20167 okunma