Robin Stevenson

Robin Stevenson

Yazar
7.1/10
17 Kişi
·
46
Okunma
·
0
Beğeni
·
320
Gösterim
Adı:
Robin Stevenson
Unvan:
Yazar
Doğum:
24 Ekim 1968
"Hepimiz zaman zaman fedakârlıklar yapmak zorunda kalırız ve kalacağız da. Diğer insanların ne düşüneceğini bir kenara bırakmalıyız."
Bir kaç aydan beri sürekli açım. Sanki biri, vücudumda bir yerlerde "açlık tuşu" varmış da ona basmış ve sonra kapatmayı unutmuş gibiyim. Ne kadar yersem yiyeyim doymuyordum. Hic durmadan bi şeyler yiyebilir ve yine aç hissedebilirdim. :D
Ve şu anda, burada, bu ay ışığının altında, yıllar sonra ilk kez umut dolu hissediyorum. Dışarıda bir yerlerde kocaman bir dünyanın oluşu, her şeyi daha katlanılabilir bir hale getiriyordu.
Ve işte bu, her şeyi değiştirirdi.
"...Hem seyahat etmek oldukça eğitici bir şey Wolf. Yolculuk sırasında sınıfta öğrenebileceğinden çok fazla şey öğreneceksin."
320 syf.
·Puan vermedi
8 kişilik bir aile arıları kurtarmak için yola çıkıyorlar ve yolda yaşadıkları kitapta anlatılıyor. (Zaten kısa bir kitap olduğu için konuyu çok açarsam spoiler veririm diye korkuyorum o yüzden kısa tutmuş olayım.) Çerezlik kısa bir kitaptı. Kısa sürede bitiyor ve geçen zaman harika. Yazar olayları, konuyu çok güzel ele almış. Farklı bakış açılarına çok güzel değinmiş. İlk başta saçma gelse de sizi 'olayı ne?' diye düşünürse de sonunda herkese hak verdiğiniz bir kitap. Sonu için okunacak bir kitap. Açıkçası benim hoşuma gitti. Bazı yerlerde sözler vardı alıntı postuna koyarım beni en çok o kısımlar büyüledi. Az ve öz bir kitaptı.

Yazarın biyografisi

Adı:
Robin Stevenson
Unvan:
Yazar
Doğum:
24 Ekim 1968

Yazar istatistikleri

  • 46 okur okudu.
  • 4 okur okuyor.
  • 16 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.