Romily Bernard

Romily Bernard

Yazar
8.3/10
3 Kişi
·
9
Okunma
·
2
Beğeni
·
148
Gösterim
Adı:
Romily Bernard
Unvan:
Roman Yazarı
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri
" Özür dilerim. Çok... özür dilerim.
Kötü bir gece geçirdim sadece.
Üzgünüm. "

Kaybedecek çok şeyim var dı.

Romily B.
Kitap daha çok genç okurların seveceğini tahmin ettiğim bir tarzda yazılmış.Türü de psikolojik gerilim.
Peki sevdim mi kitabı? Şöyle belirteyim;
psikolojik gerilim, bıçak sırtı bir konu. Bana kalırsa ortası yok maalesef. Ya insanı içine alıp götürüyor ya da camın ardından izletiyor olanları. Baştan cam kalkanı kırabilirsek ne âlâ; yoksa aynen bu kitap gibi sonuna kadar eziyet dolu sayfalar çeviriyoruz ne yazık ki. Yazar 150 sayfalık bir konuyu almış, 320 sayfaya uzatarak detaylı yazmış. Sanki sayfa sayısı fazla olunca çok daha iyi olacakmış gibi...
Blogumdan alıntılama yapıyorum.Spoi içerebilir.Bilgilerinize.
Dün spor yaparken okumakta başladığım Ve sürükleyici,güzel bir içeriğe sahip bir kitap.Sürükleyici oluşu Ve içeriği ile sarıp sarmalayan bir kitap oluşuyla zamanı unutup üç saat içinde hem kitabı bitirmiş hemde uzun bir süre yürüyüş bandında kalmış olmama tepki veren sporcu abilerim ablalarımdan azar işitmiş olmama değen bir kitap oldu.
Tessa Waye bir manyak katil tarafından öldürülür Ve günlüğü bir çocuğun eline geçer.Günlüğü bulan çocuk,günlüğü okumaya başlar Ve katilin izini sürmeye başlar.Dikkatimi çeken ve okurken hep aklımdan geçen iki şey vardı;birincisi,katil bu günlüğün bu çocukta olduğunu nasıl anladı? Ve İkincisi ise bu katilde az değil ha oldu.

Tessa’nın günlüğünden kesitler mevcut,çocuk Ve arkadaşlarının yaşadıkları,katilin Harika bir iz sürme süreci ve dedektif çok başarılı idi.Serinin ikinci kitabını okumak için sabırsızlanıyorum.

Keyifli okumalar.

Yazarın biyografisi

Adı:
Romily Bernard
Unvan:
Roman Yazarı
Doğum:
Amerika Birleşik Devletleri

Yazar istatistikleri

  • 2 okur beğendi.
  • 9 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 24 okur okuyacak.