Rukiye Şahin

Rukiye Şahin

Editör
10.0/10
1 Kişi
·
2
Okunma
·
0
Beğeni
·
1
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
224 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
D&R'de gördüm. Öncelikle kitabın arka kapak yazısı beni cezbetmişti. Bir bulmaca çözer gibi kitap okumak iyi gelecekti. Yalnız kitap beklentimin de üstünde çıktı. Muazzam bir kurgu. Bazen anlatılanlarla başa çıkamadığımı düşündüğüm anlar olsa da, sonraki sayfalarda ne demek istediğini daha iyi anlıyor ve bulmacanın bir parçası olduğunu fark ediyordum. Ve sonuç: HARİKAydı. Yaklaşık 1 gün gibi bir sürede kolaylıkla bitirdim. Çünkü kitap elinizden düşmüyor. Sonra ne olacak acaba diye düşünmekten bir baktım kitap bitmiş :) Teşekkürler.
224 syf.
·Puan vermedi
Zehr-i Bal,Mühr-ü Kalp,Sırr-ı Sevda üçlemesiyle tanıdığım Sezgin Irmak'ın yeni çıkan kitabı Kara Kapan,yazardan okuduğum ilk kitap.
Kenan,içinden çıkamadığı kapanın ve labirentin içine bizleri de sürüklüyor.Öyle bir kapan ve labirent ki,hangisi gerçek,hangisi hayal asla kestiremiyoruz.
Kenan,psikolojik sorunları olan,evli ve bir kız babasıdır.Takip edildiğini ve birilerinin kendisini kaçırmak istediğini düşünür ve bu düşüncesi gerçek olur.Sonrasında öyle bir yere düşer ki,ne kim olduğunu ne de neden orada olduğunu hatırlamamaktadır.Yavaş yavaş hatırlamaya başlayınca ise olayın tüm seyri değişir.
Kitabın sonraları aklınıza hayalinize gelmeyen sebeplere ve sonuçlara gebe.Tam bir ters köşe.Fakat dediğim gibi kitap bitse bile zihin olarak asla bu kapandan çıkamıyorsunuz.
Devamı gelecek mi bilmiyorum ama böyle bitmemeli bu kitap sanki.Yani en azından bir okuyucu olarak ben bu kapandan kurtulmayı,labirentte çıkmayı,"ne olacak şimdi?" sorusunun cevabını almak isterim.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 2 okur okudu.
  • 3 okur okuyacak.