Giriş Yap

Saniye Bencik Kangal

Yazar
8.7
652 Kişi
2.382
Okunma
229
Beğeni
4.151
Gösterim
Reklam
·
Reklamlar hakkında

Hakkında

Akademisyen Anne (Yrd. Doç. Dr. Saniye BENCİK KANGAL) 1980 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Mutlu bir çocukluğun ve uzun bir eğitim maratonunun ardından, 2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl özel bir zihinsel engelliler rehabilitasyon merkezinde çocuk gelişimci, 2004 yılında ise özel bir anaokulunda eğitim koordinatörü olarak görev yaptı. 2004 yılında ise, mezun olduğu okuluna dönerek, araştırma görevlisi olarak göreve başladı. Sağlık Bilimleri Enstitüsü Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Programı’ndan 2006 yılında yüksek lisans, aynı programdan 2010 yılında doktora derecelerini aldı. 2011 yılında öğretim görevlisi, 2014 yılında yardımcı doçent kadrolarına atandı. 2013 yılında ise ünvaların en güzeli ile taçlandırılarak “anne” oldu. Demir Adam’ın annesi olarak, sahip olduğu instagram hesabında (
Rezzan
) bilgilerini deneyimleriyle harmanlayarak anneler ve anne adaylarıyla paylaşımda bulunmaktadır. Ayrıca, normal gelişim gösteren ve üstün yetenekli çocukların ailelerine ve eğitimcilere yönelik teorik ve pratik çalışmalar yürüterek, Sağlık Bilimleri Fakültesi bünyesinde gelişim takibi, danışmanlık ve eğitim hizmeti sunmaktadır. Halen Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümünde yardımcı doçent olarak görev yapmaktadır.
Unvan:
Türk Yazar
Doğum:
1980
Reklam
·
Reklamlar hakkında

İncelemeler

Tümünü Gör
208 syf.
·
Puan vermedi
İnstagramdan oğlu ile oynadığı oyunları severek takip ettiğim "çocuğunla hep oyun oynamazsın ya yani oynayamazsın heleki çalışıyorsan ve heleki söylediğine göre sürekli yardımcın yoksa evin hep pırıl pırıl ve sen bu kadar enerjiksen ve yine heleki ne kadar mükemmel olsanda çocuğunu gerçek anlamda sürekli sağlıklı besinlere alıştırabildiysen sürekli oyun oyun oyun oynayın diyorsan bu işte bir terslik var sen süper kahraman değilsin "diye takipten de çıkamadığım bir yazar olur kendisi.yinede önyargılı olmayayım kitabını da okuyayım dedim fikrim yine değişmedi.Kendinin kusursuz bir şekilde ihya ettigi görevleri okuyucuya sen yapamasan bile kendini hiç bir anne ile kıyaslama yinede korkma iyi bir annesin demesi kabak tadı verdi biraz çünkü bunlar önemli değilse bebenle oyunlarını neden paylaşıyorsun dimi ama hep hep .Ben dört dörtlük olmasamda iyi bir anne olduğumu çocuğumu koşulsuz şartsız sevmemin tek ihtiyacımız olduğunu biliyorum zaten:) Benim beklentimi karşılamadı yinede ben karetta karetta gibi büyüdüm sıfır dan başlayacağım diyen anne ve anne adayları için denemekten zarar gelmez:)oyun oynamak tabiki çok ama çok güzel imkanlar ve şartlar dahilinde :)))
Korkma! İyi Bir Annesin
8.5/10 · 1.241 okunma
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.11