Sara Not

Sara Not

Çizer
10.0/10
2 Kişi
·
4
Okunma
·
0
Beğeni
·
1
Gösterim
Adı:
Sara Not
Unvan:
İllüstratör
Doğum:
Trieste, İtalya
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
56 syf.
·10/10
Atletik prenses gerçekten muhteşem. Sadece çocuk değil her yaştan okuyucunun beğeneceğini düşünüyorum. Atletik prenses muhteşem prensesler serisinin bir kitabı, hepsinin içinde en çok bunu beğendim. Prensesimiz adı üstünde atletik, spor yapmayı çok seviyor. Supriz bozan olmamak için şu kadarını yazayım, olaylar gelişiyor Atletik prensesimiz kurtarıcı beklemek yerine kurtarıcı olmayı seçiyor. Çevrenizdeki tüm prenseslere okutun :).
56 syf.
·10/10
Kardeşim için aldığım kitaplardan biriydi ve diğer hediye çocuk kitaplarında yaptığım gibi bunu da kendisine okutmadan önce kendim okuyup incelemek istedim.

Ben çok erken yaşta roman okumaya başlamıştım, ilk romanımı okuduğumda 2. sınıfa falan gidiyordum bu nedenle masallarla çok içli dışlı olmadım ve büyüyüp aslında masalların neler anlattığını kavradığımda küçük yaşta okumadığım için oldukça sevindim.

Bu kitapta masallardaki çıtı pıtı, hayattaki tek vasfı kendisini ayakkabısından tanıyan ya da uyurken görüp öpen bir prensle evlenmek olan prenseslerin aksine bütün spor dallarında oldukça başarılı olan ve kaçırılan prensini kurtaran bir prensesin hikayesi anlatılıyor. Ve bunu yaparken de kötü cadıları ve de ruhsuz, kaba devleri işin içine katmıyor ki bence bu oldukça önemli. Kesinlikle cinsiyet ayrımı gözetmeksizin bu kitap her çocuğa okutulmalı, üstelik yetişkinler de okumalı. Hepimizin Atletik Prenses'ten öğrenecekleri olduğunu düşünüyorum ve bu kitabın masal anlayışımızı değiştirmesini umuyorum.

Yazarın biyografisi

Adı:
Sara Not
Unvan:
İllüstratör
Doğum:
Trieste, İtalya

Yazar istatistikleri

  • 4 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.