Sedef Yıldız

Sedef Yıldız

Yazar
8.3/10
3 Kişi
·
3
Okunma
·
0
Beğeni
·
10
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
370 syf.
"Eğer mücadele etmeye devam edersen, eninde sonunda nasıl kazanacağını öğrenirsin."
Umudun Gölgesinde son derece akıcı, açık seçik ve heyecanın daima en üst zirvede tutulduğu bir kitap. Sevgili dostum, Sedefimin, yazarlığa attığı adımın ilk tecrubesi. Eğer fantastik ve post-modern kurgulu kitaplardan hoşlanıyorsanız Umudun Gölgesinde tam aradığınız kitap. Kitapta dünyanın kötü güçler tarafından ele geçirilip seneler boyu acımasızlık ve gaddarlıkla yönetilirken, "umudun gölgesinde" kalan bir avuç insanın bu kötülük üstüne kurulu düzeni iyi yönde değiştirmek için verdikleri savaş üzerinde duruluyor. Zeka, bilim, hırs ve mücadele... Hepsi bu kitapta.
370 syf.
·10/10
Harika bir kitabın yorumu ile ben geldim. Yeni yazarımızın harika kurgusu ile çok heyecanlı ve gergin dakikalar geçirdim.İlk kitabı olmasına rağmen bence gayet başarılı bir eser olmuş.
Bir grup dahi iyi insan ve kötü insanın arasındaki çatışmayı anlatan kitabımızın konusu;
Muzaffer Dulkadiroğulları insanlar için faydalı olabilecek araştırmalar yapıp hayata geçirmeye çalışırken diğer yandan sadece kendi çıkarlarını düşünen Vural Sayar ile büyük bir savaşa girmiştir.Vural'ı kendi gibi zeki ve kararlı olan torunu Alasayvan'a muhtaç edip ortadan kaybolmasıyla Alasayvan'ın büyük mücadelesini başlatmış olur.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 3 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.