Selda Keser

Selda Keser

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
koseli-arti
coklupaylas
ucnokta_yatay-1
okuyor-dolu
133
Okunma
v3_begen_dolu
17
Beğeni
goz
617
Gösterim
496 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
#seldaileoku #okudumbitti #kitapyorumu ‍️Herkese merhaba, Doğan ve Bade ile tanışalım ne dersiniz? Haydi o zaman yoruma bekliyorum. . Beş büyük aileden Metin Karaosmanoğlu, oğlu Doğan'ı yine bu aileden biri olan Ercan Dedeoğlu'nun kızı Bade ile evlendirmek ister.Bu beş aile yer altı dünyasının seçkin ailelerindendir.Doğan bu evliliği istememektedir.Sakladığı gerçek Doğan'ı bir çıkmaza sürükleyecektir. Bade, Ercan Dedeoğlu'nun tek çocuğudur ve Doğan'a küçük yaştan beri karşılıksız sevgi besler.Planını devreye sokan Doğan,bu evlilikten kurtulmak ister lakin babası ondan daha zekidir.Kaçınılmaz son gerçekleşir.Doğan ve Bade evlenir.Ama esas olaylar bundan sonra başlar.Doğan'ın bu sert tutumu zamanla yerini aşka bırakacaktır.Ama bu aşkın bir de acı tarafı olacaktır.Bade gerçeklerle yüzleştiğinde ya aşkı seçecek ya da yoluna devam edecektir? . Bu beş ailenin gizemi ne? Doğan'ın babası bu evliliği neden istedi? Doğan bu evliliği neden istemiyor? Doğan'ın planı ne? Bade'yi bekleyen gerçekler ne? Bade ve Doğan'ı nasıl bir son bekliyor? . Çekişmeli bir aşk hikayesine davetlisiniz. Bade, güçlü bir kadındı ama ne yazık ki, aşka karşı güçlü değildi.Testereli Psikopat...Bu ayrıntıya bayıldım yalnız.Aşka inan biri değilim her defasında bunu belirtiyorum zaten.Sevgi kutsaldır benim nezdimde.Bade,çok sevdi,hatta babasını karşısına alacak kadar.Doğan,ilk başlarda odunluk yaptı ama, sonlara doğru iyiydi.(Gerçi onunda bir sebebi vardı)Çabuk okunan bir kitaptı.Mafya Aşkı sevenlere güzel bir tavsiye.Herkese keyifli okumalar diliyorum.
Tehlikeli Düşler / Bize Sen Kala 1
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
Reklam
496 syf.
·
2 günde
·
8/10 puan
Size bugün mafya kitabı ile geldim. Ne yazık ki mafyada olsanız o meşhur tuzlu kahveyi içiyorsunuz. Sonrasında biraz da pul biber ekleyip nevrinizi döndermiş olabiliriz. Ben genel olarak mafya kitaplarını seviyorum zaten ama uzun süredir okumuyordum ve bu kitap oldukça iyi geldi özlemişim bu evreni. Yazarın kalemi de oldukça akıcıydı hiç sıkılmadan okudum. Biran önce devamı gelsin diye merakla bekleyeceğim bir kitap oldu. ️ Evet gelelim kitabımıza. İki mafya ailesi, iki ailede oldukça güçlü . Doğan babası yüzünden bade ile evlenmek zorunda kalmıştır. Doğan her ne kadar istemese de bu evlilik olur. Doğanın sert duruşunu ben sevdim şahsen. Her şeyin bir sebebi var derler Ya Doğanın kide öyleydi işte. Bir şeyleri fark edene kadar ne kadar Doğan’a sinirlensem de bir tarafım her zaman ona yumuşak kaldı. Bade ise ah bade seni daha çok sevdim. Doğanla evleneceğini zaten çok küçük yaşta biliyordu. Onu seviyordu ve doğanın da onu sevmesini sağlamak İçin her şeyi göz aradı edebilirdi. Doğandan ne kadar ürkse de asla kendinden ödün vermedi yeri geldi karşı çıktı yeri geldi anlayışla yaklaştı. Kitabın ilerlerlerleyen sayfaları oldukça olaylıydı. Bir ara yok artık dediğim yerler bile oldu. Bu tarz sevenlere mutlaka tavsiye ederim..
Tehlikeli Düşler / Bize Sen Kala 1
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
496 syf.
·
8/10 puan
Yazarı ilk kez okuyorum. Sizi yormayan akıcı bir dili var Keyif alarak okudum , çabukta bitti. Yarıya kadar sanki pek bişey olmayacak gibiydi ama yarıdan sonra epey olay ve aksiyonları vardı . Biraz da konudan bahsedelim; İki güçlü ailenin çocukları Doğan ile Bade, ailelerinin zorlaması ve güç birliği yapmak amacı ile evliliğe mecbur ediliyor. Doğan, ileride başına gelmesi muhtemel bir şey yüzünden asla evlenmek ve birine bağlanmak istemiyor. Babası gibi olmak hiç istemiyor. Bade tarafında ise durumlar biraz daha farklı. O Doğan’ı ilk gördüğü zamandan beri seviyor ve bugünün gelmesini bekliyor. Tabi bu evlilik ikisinin hayal ettiği gibi olmuyor maalesef. Doğan Bade’yi görmezden gelirken, Bade ise Doğan’i dize getirmek için uğraşıyor. Tam bişeyler yoluna girecekken ardı ardına gelen olaylar ile ilişkileri türlü türlü sınanmalardan geçiyor. Peki her şeye rağmen sevgileri onları bir arada tutmaya yetecek mi? Okuyup öğreniyoruz
Tehlikeli Düşler / Bize Sen Kala 1
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
Reklam
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.