Şenol Zehir

Şenol Zehir

Yazar
8.0/10
2 Kişi
·
3
Okunma
·
0
Beğeni
·
10
Gösterim
167 syf.
·1 günde·Beğendi·7/10
Selamun Aleyküm,
Bazen öyle anlar olur hiçbişey hissedemezsiniz. Boşluğun ortasında girapta sürüklenir gibi sürüklenirsiniz. Herşey karanlıktır, en aydınlık bile... Kimse çare olamaz, olmaz sizden başka! Aslında çareyi de başka yerde aramamak lazım çünkü çare biziz. Böyle boşluğa, hissizliğe, düşünce yönünden zayıflığa ve yaşamdan ümidini kesme gibi Bi takım olumsuzluklara düşmemek için insanın öz farkındalık kazanması gerekir diye düşünüyorum. Buda kişisel gelişim ile mümkündür.
Bu bağlamda; kitap size bildiğimiz şeyleri söyleyecek, sürekli söylenen. Aslında biz herşeyi, ne yapmamız gerektiğini biliyoruz ama uygulamaya geldiğinde iş cahil olabiliyoruz. Hayat aslında biliyoruz dediğimiz hiç de farkında olmadığımız detaylarda saklı. Bu hayata bi kere geleceğiz ve yaşanıp bitecek. Önemli olan hayatın sonuna geldiğimizde yaşabildim ve mücadeleyle ömür geçirdim diyebilmekte.
Velhasıl ; Çaresizseniz çare sizsiniz. Bu kitapta da çareler sunulmuş, ayrıca her kitap insana birşeyler katar yeter ki öğrenmeye açık olalım vesselam.