Sevgihan Oruçoğlu

Sevgihan Oruçoğlu

Çevirmen
8.8/10
36 Kişi
·
114
Okunma
·
0
Beğeni
·
0
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
Sherlock Holmes benim için tam bir başyapıt.
Serinin üçüncüsü olan ''Şüphenin İzinde" kitabı da diğerleri gibi muhteşemdi. Sherlock Holmes'un benim için yeri apayrı. Eğer benim gibi müthiş bir hayranlık içindeysiniz Ren Yayınlarının serisini şiddetle tavsiye ederim.
Ben bu tarz gizemli olayları anlatan ve delillerden suçluya ve sonuca varan kitapları çok beğendiğim için bu kitap da bana harika geldi. Yalnız kitabın bendeki mevcut baskısı baskı hataları ile dolu. Bir sayfa önceki isim sonraki sayfada yanlış yazılmış, kelimeler anlam kaymasına yol açacak şekilde hatalı basılmışlar.
Kitap 400 sayfa ve içeirisinde 12 adet olay çözümü yer alıyor. Sherlock'un üstün zekası ve olay çözme hevesi ile olayların üstesinden nasıl geldikleri Dr. Watson'ın ağzından bize aktarılıyor.
Sürükleyici olduğu kadar gizemli ve şaşırtıcı bir içeriğe sahip kitap. İlk defa polisiye tarzı bir kitap okudum. Serinin sıradaki kitabı ile devam edeceğim.
Ne desem bilemedim sadece okumanızı söylüyorum bir kitapını okuduğunuzda diğer serinin hepsini okumaya başlıyorsunuz. Kesinlikle okumanız gereken kitaplardan bir tanesi bunu okumamanız için hiçbir sebep yok
Benim gibi polisiye romanı okumak isteyip nereden başlaması bilemeyenler için çok güzel bir kitap. Tüm seriyi okumak gerek.
Serinin en iyi kitabı olabilir bu arada.

Yazarın biyografisi

Adı:
Sevgihan Oruçoğlu

Yazar istatistikleri

  • 114 okur okudu.
  • 5 okur okuyor.
  • 41 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.