Sevgihan Oruçoğlu

Sevgihan Oruçoğlu

Çevirmen
8.5/10
46 Kişi
·
141
Okunma
·
0
Beğeni
·
2
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
400 syf.
·10/10
Sherlock Holmes benim için tam bir başyapıt.
Serinin üçüncüsü olan ''Şüphenin İzinde" kitabı da diğerleri gibi muhteşemdi. Sherlock Holmes'un benim için yeri apayrı. Eğer benim gibi müthiş bir hayranlık içindeysiniz Ren Yayınlarının serisini şiddetle tavsiye ederim.
400 syf.
·17 günde·7/10
Sherlock her zamanki gibi. Gündelik hayat yoruculuğu içinde keyiflendiren, şaşırtan hikayeleri ile okuru bağlıyor. Özellikle Manastır Serüveni ve Dans Eden Adamlar oldukça sürükleyiciydi.
400 syf.
·14 günde·Beğendi·9/10
Ben bu tarz gizemli olayları anlatan ve delillerden suçluya ve sonuca varan kitapları çok beğendiğim için bu kitap da bana harika geldi. Yalnız kitabın bendeki mevcut baskısı baskı hataları ile dolu. Bir sayfa önceki isim sonraki sayfada yanlış yazılmış, kelimeler anlam kaymasına yol açacak şekilde hatalı basılmışlar.
Kitap 400 sayfa ve içeirisinde 12 adet olay çözümü yer alıyor. Sherlock'un üstün zekası ve olay çözme hevesi ile olayların üstesinden nasıl geldikleri Dr. Watson'ın ağzından bize aktarılıyor.
400 syf.
Sürükleyici olduğu kadar gizemli ve şaşırtıcı bir içeriğe sahip kitap. İlk defa polisiye tarzı bir kitap okudum. Serinin sıradaki kitabı ile devam edeceğim.
400 syf.
·Beğendi·9/10
Ne desem bilemedim sadece okumanızı söylüyorum bir kitapını okuduğunuzda diğer serinin hepsini okumaya başlıyorsunuz. Kesinlikle okumanız gereken kitaplardan bir tanesi bunu okumamanız için hiçbir sebep yok
400 syf.
·Beğendi·8/10
Benim gibi polisiye romanı okumak isteyip nereden başlaması bilemeyenler için çok güzel bir kitap. Tüm seriyi okumak gerek.
Serinin en iyi kitabı olabilir bu arada.

Yazarın biyografisi

Adı:
Sevgihan Oruçoğlu

Yazar istatistikleri

  • 141 okur okudu.
  • 6 okur okuyor.
  • 56 okur okuyacak.
  • 3 okur yarım bıraktı.