Shasti O’Leary Soudant

Shasti O’Leary Soudant

Tasarımcı
8.0/10
1 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
2
Gösterim
Adı:
Shasti O’Leary Soudant
Unvan:
Tasarımcı
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
330 syf.
·8/10
Catherine Bybee'den okuduğum 12. kitap Not Quite serisinin sondan bir önceki kitabı Not Quite Perfect oldu.

Serinin ikinci, üçüncü ve dördünce kitabına 5 yıldız verdikten sonra bu kitap 4 yıldız aldı. Ama bu kitabın diğer üç kitaptan kötü olduğu anlamına gelmiyor kesinlikle. Art arda okumak biraz sıkıcı oldu bu kitapta çünkü kitap romantik-gerilim türünde ve ben gerilim kitapları okurken fazlaca geriliyorum. Özellikle de Catherine Bybee gibi son bölüme kadar hiçbir şey nalatmıyorsa yazar. Bu nedenle başlarken sahip olduğum heyecan kitabın romantik-gerilim olduğunu anlamamla biraz söndü ve devam etmek için kendimi zorladım bazı bölümlerde. Kitabı yarım bırakmazdım hiçbir şekilde ama okuma hızım serinin diğer kitaplarına göre çok düşüktü bu kitapta bir günde bitirmeme rağmen.

Bu kitapta dördüncü kitaptan tanıdığımız Dakota'nın kankası terapist Mary ve üçüncü kitaptan tanıdığımız Trent'in kardeşi Glen'in hikayesi anlatılıyordu.

Dördüncü kitapta yer alan kesitlerden o zaman aralığında aralarında bir şeyler geçtiğini düşünmüştüm ama bu kitapta aralarında geçen tek olayın Glen'in numarasını verip, "Numaram sende var. Aramanı bekleyeceğim." deyip bir yıl boyunca hiç ses çıkarmaması olduğunu öğrenmiş oldum.

Bu kitapta ise Mary mecburen Glen'i aramak zorunda kalıyor ve oradan sonra olaylar aralarında gelişiyor. Bu arada Mary'in ofisi, evi, arabası gizemli bir kişi tarafından ciddi şekilde tahrip ediliyor. Ülkenin farklı iki ucunda yaşamanın ilişkileri üzerindeki zorluğuna alışmaya çalışırlarken bu gizemli kişinin kim olduğu ile ilgili de arayışlarına devam ediyorlar ve Jason'ın -en büyük Fairchild kardeş- ayaklarının dibine düşen buketle kitap son buluyor.

Jason hakkında hiçbir şey anlatılmadı diğer beş kitapta ve hakkında bildiğim tek şey Fairchild olduğu ve şirketin CEO'su olduğu. Bu nedenle onun hikayesini ayrı bir merak ediyorum. Umarım romantik-gerilim ya da ilk kitap gibi bir kitap değildir de seriyi mutlu bir şekilde ardımda bırakabilirim.

Yazarın biyografisi

Adı:
Shasti O’Leary Soudant
Unvan:
Tasarımcı

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.