Giriş Yap

Sherrilyn Kenyon

Yazar
8.1
248 Kişi
637
Okunma
36
Beğeni
5,5bin
Gösterim
Reklam
·
Reklamlar hakkında

Hakkında

Sherrilyn Kenyon (1965 Columbus, Georgia, ABD doğumlu) çok satan Amerikalı yazar. Kentsel fantezi ve Dark-Hunter vampir serisi ile tanınır.
Kinley MacGregor
takma adını kullanarak Historicals'ı yazdı. Eserleri otuzdan fazla ülkede yirmi milyondan fazla kopya ile basıldı. Her iki ismiyle yazdığı kitaplar Almanya, Avustralya ve Birleşik Krallık'ta yayınlanan New York Times , Publishers Weekly ve USA Today listelerinde zirveye çıktı.
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Columbus, Georgia, Amerika Birleşik Devletleri, 11 Aralık 1965
Reklam
·
Reklamlar hakkında

İncelemeler

Tümünü Gör
424 syf.
·
24 saatte okudu
·
6/10 puan
direkt konuya giriyorum, çok fazla begendigimi söyleyemeyeceğim. baş karakterleri sevmedim. 400 sayfa erkek karakterin böyle hissetmemem lazım ne var bu kızda demesini okuduk. ki ben o konuya girince atladım. o paragrafları okumadım. kadın karakterin ise sıkıcı bir hayat istiyorum çocuklarımla eşimle falan demesi çok sinirimi bozdu. normal bir hayat isteyebilir onda sıkıntı yok da kitabın ilk sayfasından beri işte ailem böyle, kardeşim böyle, ben sıkıldım bunlardan normal bir hayat istiyorum vs vs diye söylenmesine tilt oldum. saç baş yolasım geldi. karakterleri sevmediğim için kitabı da sevmedim. bi an önce bitiriyim de elimden çıksın diye hızlı hızlı, atlayarak okudum. pençeyi sevdim. bi sonraki kitap onunla ilgiliymiş ama ara vericem bu seriye yoksa benimle ilgili olsa bile kitap okuyamam ahddhddhd bi önceki kitabı çok sevdiğimi farkettim ya canım julian canım grace. yeriniz dolmadı…
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.14