Sherrilyn Kenyon

Sherrilyn KenyonAşk Kölesi yazarı
Yazar
8.1/10
251 Kişi
725
Okunma
44
Beğeni
7,8bin
Gösterim

Sherrilyn Kenyon Kimdir?

Sherrilyn Kenyon (1965 Columbus, Georgia, ABD doğumlu) çok satan Amerikalı yazar. Kentsel fantezi ve Dark-Hunter vampir serisi ile tanınır.
Kinley MacGregor
Kinley MacGregor
takma adını kullanarak Historicals'ı yazdı. Eserleri otuzdan fazla ülkede yirmi milyondan fazla kopya ile basıldı. Her iki ismiyle yazdığı kitaplar Almanya, Avustralya ve Birleşik Krallık'ta yayınlanan New York Times , Publishers Weekly ve USA Today listelerinde zirveye çıktı.
Unvan:
Amerikalı Yazar
Doğum:
Columbus, Georgia, Amerika Birleşik Devletleri, 11 Aralık 1965

Okurlar

44 okur beğendi.
725 okur okudu.
3 okur okuyor.
328 okur okuyacak.
4 okur yarım bıraktı.

Sherrilyn Kenyon Sözleri ve Alıntıları

Tümünü gör
"Hayallere sahip olmadan yaşamak acı verici olmalıydı."
Sayfa 191Kitabı okudu
"Sen ne tür bir hayat yaşadın da her şeyi adil ya da değil diye değerlendiriyorsun, küçüğüm? Yeryüzünde hayat ve ölüm diye bir şey var. Bunun adaletle hiçbir ilgisi yok."
Sayfa 160 - PegasusKitabı okudu
“ama kendini yalnız hissettiğin hiç olmuyor mu?” “etrafın kalabalık olsa bile kendini yalnız hissedebilirsin.”
Sayfa 148Kitabı okudu

Sherrilyn Kenyon İletileri

Tümünü gör
Hayat fırtınada sığınak bulmak değildir. Yağmurda dans etmeyi öğrenmektir.
Sherrilyn Kenyon
Sherrilyn Kenyon
Hayat fırtınada sığınak bulmak değildir. Yağmurda dans etmeyi öğrenmektir. /
Sherrilyn Kenyon
Sherrilyn Kenyon

Sherrilyn Kenyon Yorum ve İncelemeleri

Tümünü gör
424 syf.
9/10 puan verdi
·
Beğendi
·
47 günde okudu
Uykusuz Geceler
Birinci kitaptan daha sürükleyici ve olay akışı daha heyecanlı bir kitaptı. Sadece tanrı ve tanrıçaları değil farklı türleri de tanımış olduk. Yazar yarattığı evrenine daha geniş bir yelpaze sunmuş. Vampirler, karanlık avcılar, damionlar ve rüya avcıları ortaya çıktı. Kyrian'ı birinci kitaptan sonra daha çok merak etmiştim ve merakıma değdi. O bir karanlık avcı ve vampir. Ama kötü vampirleri avlayanda bir avcı. Aynı zamanda çok seksi, tatlı, muzip ve cesur bir karakter. Özellikle nadir attığı kahkahaları hayal ederken iç çektirdi Yaşadığı şeyler hiç kolay değil ve uğradığı ihanet kalbimi acıttı. Kitap ruhunu geri alabilmek ve peşinde olduğu vampiri yok etmek için savaştığı olaylar şeklinde ilerledi. Bazı küçük detayları mantıksız bulsamda ben sevdim. Akıcı ve sürükleyiciydi. Cinsel gerilimi, smut sahneleri ve diyalogları da güzeldi. Amandanın normal bir hayat istemesi gözüme batmadı ve Kyrian için yaptığı şeylerle sevgimi kazandı. Başta ısınamamıştım ama son 200 sayfada Amandayı sevdim. Yazarın kalemi akıcı ama çok büyük olaylar ve çok detaylı fantastik bir dünya beklememelisiniz. Beklentimi karşılayan bir kitap oldu ve okudukça açılan bir konusu var. Fantastik olsun ama beni yormasın, tutku ve yetişkin içerik olsun ama duygularda önplanda kalsın diyorsanız bu kitabı ve yazarı öneririm. Sonraki kitapta Acheron -umarım ismini dogru yazmışımdır- olmasını bekledim ama ne yazık ki bizde basılmış kitabı yok. Ne kadar hayal kırıklığına uğradığımı anlatamam.. Bu adamı aşırı merak etmiştim umarım bir gün okuma şansım olur.
Sherrilyn Kenyon
Sherrilyn Kenyon
Uykusuz Geceler
Uykusuz GecelerSherrilyn Kenyon · Pegasus Yayınları · 2012161 okunma
424 syf.
6/10 puan verdi
·
24 saatte okudu
direkt konuya giriyorum, çok fazla begendigimi söyleyemeyeceğim. baş karakterleri sevmedim. 400 sayfa erkek karakterin böyle hissetmemem lazım ne var bu kızda demesini okuduk. ki ben o konuya girince atladım. o paragrafları okumadım. kadın karakterin ise sıkıcı bir hayat istiyorum çocuklarımla eşimle falan demesi çok sinirimi bozdu. normal bir hayat isteyebilir onda sıkıntı yok da kitabın ilk sayfasından beri işte ailem böyle, kardeşim böyle, ben sıkıldım bunlardan normal bir hayat istiyorum vs vs diye söylenmesine tilt oldum. saç baş yolasım geldi. karakterleri sevmediğim için kitabı da sevmedim. bi an önce bitiriyim de elimden çıksın diye hızlı hızlı, atlayarak okudum. pençeyi sevdim. bi sonraki kitap onunla ilgiliymiş ama ara vericem bu seriye yoksa benimle ilgili olsa bile kitap okuyamam ahddhddhd bi önceki kitabı çok sevdiğimi farkettim ya canım julian canım grace. yeriniz dolmadı…
Uykusuz Geceler
Uykusuz GecelerSherrilyn Kenyon · Pegasus Yayınları · 2012161 okunma
368 syf.
5/10 puan verdi
Eh işte
Zaman geçirmek için keyifli bir kitap. Zarek’e kitap boyunca çok üzüldüm. Zaten serideki en merak ettiğim karakterlerden biriydi.Okunabilir ama çok bayıldığım bir seri değil…Ayrıca Ash’in kitabı olmamasına çok sinirleniyorum.
Şeytanla Dans
Şeytanla DansSherrilyn Kenyon · Pegasus Yayınları · 201499 okunma