Songül Ünsal

Songül ÜnsalKaktüsler de Çiçek Açar yazarı
Yazar
6.9/10
1.909 Kişi
8,9bin
Okunma
736
Beğeni
49,2bin
Görüntülenme

Hakkında

Songül Ünsal online kitap platformu wattpad'da yazmaya başlamıştır. 1992 Erzurum doğumlu olan Songül Ünsal, 6 yaşında İstanbul'a yerleşmiştir. Orta okul zamanında şiir dalında dereceler aldıktan sonra yazarlık için hayallerinin temellerini atmıştır. Birçok ödülün de sahibi olmuştur. Songül Ünsal, liseyi açıköğretimden bitirmiş, hem çalışıp hem de üniversite sınavlarına hazırlanmıştır. Daha sonra Radyo Televizyon programcılığını derece ile bitirmiştir.
Unvan:
Türk Yazar

Okurlar

736 okur beğendi.
8,9bin okur okudu.
261 okur okuyor.
2.905 okur okuyacak.
106 okur yarım bıraktı.
Reklam

Sözler ve Alıntılar

Tümünü Gör
İnsan ne kadar çok kırıldığını onu kıran insandan uzaklaşınca anlıyor.
Reklam
"Az insan seviyorum. Az insana güveniyorum. Bazen sadece kendime güveniyorum.."
♡ Kalbiniz gerçekten kalbi olana denk gelsin ♡
Saçlarını kestirince her şeyin düzeleceğine inanacak kadar masum kadınlar var. Bir de gökyüzünü neşterle ikiye bölüp umudunu kesen kadınlar var. Muhtemelen güçlü kadınlar da ilk etapta saçlarını kesti ve bunun çözüm olmadığını görünce yenilenmek için başlangıcın saç olmadığını farketti.
Sayfa 6 - Olimpos YayınlarıKitabı okudu
Arkadaşlar herkese merhaba. Kendime göre uzun bir okuma listesi oluşturdum. Daha önce okuyan varsa ya da fikri olan kitaplar ile ilgili buyurun sohbet edelim. Buradaki dostların da kitapları var. Her ay kendime belirli bir miktar bütçe ayırdım almak için. Fikirlerinizi bekliyorum. 1)
Min Jin Lee
Min Jin Lee
-
Paçinko
Paçinko
2)
Seval Kirmit Yazar
Seval Kirmit Yazar
-
Zaman Kimseyi Beklemez
Zaman Kimseyi Beklemez
3)
Eun-Jin Jang
Eun-Jin Jang
-
Eskiden iyilik yaptığım insanların bana asla kötülük yapmayacağını düşünürdüm, kendime yaptığım en büyük kötülük buymuş meğerse.
Çok Şeyden Habersizdim
Çok Şeyden Habersizdim
Reklam
#Osmaniye..
"𝐒𝐨𝐧𝐫𝐚𝐝𝐚𝐧 𝐚𝐧𝐥𝐚𝐝ı𝐦; 𝐲𝐚𝐧𝐥ış 𝐢𝐧𝐬𝐚𝐧𝐥𝐚𝐫 𝐝𝐨ğ𝐫𝐮 𝐬𝐞𝐯𝐠𝐢𝐲𝐥𝐞 𝐝𝐞ğ𝐢ş𝐦𝐞𝐳𝐦𝐢ş." 𝐒𝐚𝐲𝐟𝐚:𝟖𝟖
Kaktüsler de Çiçek Açar
Kaktüsler de Çiçek Açar

Yorumlar ve İncelemeler

Tümünü Gör
160 syf.
6/10 puan verdi
İNCELEMEDİR OKUNABİLİR.ツ
↴ Kitabın genelinden bahsedersek güzeldi. Kişisel gelişim kitabı okumak isteyenler için gayat uygun bir kitap, kitap sizi içine çekip, basitçe etkileyebiliyor. Genel olarak güven, sadakat, aşk duygularını ele alınmış, bahsedilmiş. Kimi zaman özlü sözler ve de Kuran-i Kerim'den ayetlerle, kimi zaman da Peygamber efendimiz (s.a.s) sözleri ile konuya açıklık getirmesi çok hoşuma gitti. Daha çok o kısımları sevdim. ↴ Kitaba başta severek başladım. Yavaş yavaş sindire dindire okumak istedim. Başta zevkle okuyordum fakat kitap bir yerden sonra sanki tekrarlıyor. Bozuk plak gibi aynı cümleleri okuyorsunuz. Son kısımlarını okumak için okudum gerçekten. Sıkılmaya başlıyorsunuz. Aşk acısın doruklarda yaşayan, terk edilmiş hayata dair umut edemeyi bile bırakan insanlar için yazılmış sanki.. Tekrar baştan yeniden başlamaktan, hayatta her daim umut etmeyi söylüyor kitap. Bazen kendinizi toparlamak için bir kaç güzel söze motivasyona ihtiyaç duyarsanız kesinlikle bu kitabı okuyun, ama yok bunu ihtiyaç duyuyorsanız, kitaba yaklaşmayın derim fazlasıyla sıkılırsınız. Tabi kendi düşüncelerimi söylüyorum, kişiden kişiye değişebilir. Sürekli inceleme yazmıyorum. Ama bu kitaba yazmak istedim. Umarım bir faydası dokunmuştur. Son olarak incelememi sonuna kadar okuduysanız. Yorum kısmına bir işaret bırakın lütfen. Genel olarak incelemeler okunmadan beğenip geçildiği için kimin okuduğunu bilmek açısından incelemelerimin sonuna böyle yazarım. Fazlasıyla klişe gelecek, kitapla kalın demeyeyim bu kez; ↴ Yüreğinizde her daim çiçekler açsın, Yüreğinize iyi bakın. .❀
Kaktüsler de Çiçek Açar
Kaktüsler de Çiçek AçarSongül Ünsal · Olimpos Yayınları · 20193,624 okunma
192 syf.
7/10 puan verdi
·
Beğendi
·
10 günde okudu
Hepimizin içinde vardır küçücük de olsa bir gönül sızısı. Yarım kalmış hayallerimiz ve duygularımız. Kitabı okurken bile yazarın bu satırları hissederek yazdığına şahit olurken kendinizden geçmişinizden düşüncelere eski yara aldığınız yerlere giderken buluyorsunuz kendinizi farkında bile olmadan. Ve şu güzel alıntılar ışık tutacaktır sessizce kitabın derinlerine... Olmadı bu vedalar, sen benim dualarıma da yakışmazsın artık. Biraz yalnızlık iyileştirecek beni. Ama dönme geri yaralarım gittikten sonra senin gelmen haksızlık olur bu şehre. Geçmesi gereken şeyleri geçmişte bırakmayınca geçen giden sadece zaman oluyormuş... Umut dolu kitapları, keyifli okumalar...
Günaydın Sızım
Günaydın SızımSongül Ünsal · Olimpos Yayınları · 20171,165 okunma
160 syf.
1/10 puan verdi
Yine yazmak için yazılmış olan bir kitap. Sayfaların yarısının boşluğu ve boşa harcanan ağaçlar. Hiç mi acımıyorsunuz onlara ya da hiç mi utanmıyorsunuz şöyle kitaplar yazmaya. İnsanların acılarını sanki çok görmüş çok yaşamış sizden bilgilisi yokmuş gibi bilgiç tavırlarla açıklamaya ve bundan kazanç sağlamaya utanmıyorsunuz.
Kaktüsler de Çiçek Açar
Kaktüsler de Çiçek AçarSongül Ünsal · Olimpos Yayınları · 20193,624 okunma