Sonnur Günaydın Asan

Sonnur Günaydın Asan

Yazar
7.0/10
4 Kişi
·
5
Okunma
·
0
Beğeni
·
72
Gösterim
Adı:
Sonnur Günaydın Asan
Unvan:
Yazar
Amerika’daki bir kimya bürosunun yaptığı analize göre insan vücudunun %65’i oksijen ,% 18’i karbon ,%10’u hidrojen ,% 3’ü azot,% 1,5’i kalsiyum , % 1’i fosfor , geri kalanı da diğer elementlerdirAllah’ın muhteşem sanatı sayesinde tüm bu cansız ve şuursuz atomlar belli bir şekilde birleşerek insanı meydana getirir .oranları verilen temel maddelerin New York borsasındaki yaklaşık değeri 5 dolar civarındadır . Bazen kendimizi bişey sanarak hem Allah’a hem de etrafımıza karşı kibirleniriz .oysa “ben” dediğimiz şeyin bedensel boyutunu meydana getiren elementlerin maddi değeri 5 doları geçmemektedir
Sonnur Günaydın Asan
Sayfa 75 - Penguen yayınları
200 syf.
·3 günde·Beğendi·10/10
Bu sahada yazılmış en anlaşılır ve etkili eserlerden biri olma hüviyetini taşıdığına inandığım bir eser. Ayrıntılarda boğmayan fakat gerekli malumatı edinmenize olanak sağlayacak bir eser olduğunu da özellikle belirtmek gerekir.
200 syf.
·7/10
Kitap aslında cevap kitabı. Tanrı Yanılgısı kitabını okuyup ateizm ve deizm hakkında araştırmalar yapan yazar, bu kitapta yer alan mantık hatalarını kendisine gore değerlendirmiş. Iki kitabı aynı anda okumak çok daha verimli olur. Ben Öyle yapmıştım ve şimdi dawkings'ten konu açılınca "anlat anlat sen seversin yalanı" diyebiliyorum. Tavsiye ederim :)

Yazarın biyografisi

Adı:
Sonnur Günaydın Asan
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 5 okur okudu.
  • 7 okur okuyacak.