Steve Rasnic Tem

Steve Rasnic Tem

Yazar
7.5/10
2 Kişi
·
4
Okunma
·
0
Beğeni
·
328
Gösterim
Adı:
Steve Rasnic Tem
Unvan:
Yazar
Doğum:
Jonesville, Virginia, ABD, 1950
Bütün açıklamalar, hiçbir açıklama olmamasından daha iyiydi. Keder çemberimizin içinde, nesnel gerçeklik üzerine kurulu olabilen ya da olmayabilen kendi söylencelerimizi yarattık ve bize zarar verdiklerinde bile onlara sıkı sıkıya sarıldık.
Herbirimizin, anlatacak kendi hikayeleri var.Çocuklarımın hikayeleri- benim hakkımda olanlar bile -benim hikayelerim deği;ve benim hikayelerim- onların hakkında olanlar dahil-onların hikayeleri değil.Bunu birbirimize olan sevgimize rağmen veya sevgimiz yüzünden, hayatlarımız ayrılmaya başladığı zaman hatırlamaya çalışacağım.
Steve Rasnic Tem
Sayfa 171 - laika yayınları
Bir ebeveyn olmak bir çocuğu sevmeye söz vermek değildir. Anne baba olmak bildiğin veya hayal bile edemeyeceğin her şeye rağmen o çocuğu sahiplenecek güçte tasavvura ve yeterli inanca sahip olmaktır.
Sonradan herkesin günlük konuşmalarında bile hikayeler olduğunu ve iyi bir hikaye anlatıcısı olmak istiyorsam dinlemem gerektiğini anladım. Bazı hikayeler tanıdıkları veya adını duydukları insanlar hakkındaydı; arkadaşların arkadaşları... Ama çoğu hikaye, hatta arkadaşların arkadaşları hakkında olanlar bile kendileri, kişiliklerinin bir ifadesi olan umutları, korkuları ya da anlatılamayan istekleri hakkındaydı. Karakterlerin geldiği yer burasıdır.
328 syf.
·19 günde·Beğendi·Puan vermedi
Bu kitabı okuyanı pek görmedim bende yıllar evvel duymuştum bir arkadaşımdan ve alıp okudum. Tarz olarak şuana kadar okudugum hiç bir kitaba benzemiyor üç ödül almış ve iki yazar tarafından yazılmış. İçinde bir hikaye var taban olarak ama bağlantısız hikayelerde barındırıyor. Biraz çeviriden olabilir kopukluk vardı ama yinede fazlasıyla özgün eşi olmayan bir kitaptı .

Yazarın biyografisi

Adı:
Steve Rasnic Tem
Unvan:
Yazar
Doğum:
Jonesville, Virginia, ABD, 1950

Yazar istatistikleri

  • 4 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.