Sude Naz Göl

Sude Naz Göl

Yazar
10.0/10
4 Kişi
·
2
Okunma
·
5
Beğeni
·
459
Gösterim
Adı:
Sude Naz Göl
Doğum:
Ankara, 2003
Ankara’da 2003 yılında dünyaya geldi. Memur bir ailenin kızı. İlkokulu Erzurum’da tamamladı. Ortaokul eğitimi ise Ankara ve Erzurum arasında geçti. Gelecek ile ilgili planları arasında başarılı bir yazar ve doktor olmak bulunmaktadır. Yakamoz ilk romanıdır.
“Ve siz bayım, papatya falına bakmak yerine, biraz su verseydiniz! Onları incitmek yerine okşamayı seçseydiniz, ellerinizde kan değil bir buket belirecekti…’’
“Ve siz bayan, bir katilin gözlerindeki denize değil, ellerindeki kana dikkat etseydiniz zarar göreceğinizi anlardınız!”
Sude Naz Göl
Sayfa 1 - GECE KİTAPLIĞI
14 yaşında genç bir yazar 429 sayfa ve içinde romantizm macera var. Yaşına göre çok harika bir eser ortaya çıkmış. Her yaşa hitap ediyor. çok sürükleyici bir dille yazılmış tasvirler yaşıyor gibi yapılmış. okuyarak genç yazarın yolunda çiçeklerle destek olur musunuz?
Her şeyi unutmak; her yaranın iyileştiricisi, her yaranın kurtarıcısı değil miydi zaten? Ya da bizler dayanamadığımızdan buna bir isim vermiş ve kendimizi avutmuşuzdur...
Sude Naz Göl
Sayfa 93 - gece kitaplığı
“ Ben kraliçeyim. Bu oyunu ben kurdum, ben yok edebilirim.''
“Hayat ona acımamıştı. O, da artık kimseye acımayacaktı “
Sude Naz Göl
Sayfa 3 - GECE KİTAPLIĞI
Sanat kimsenin görmediğini görmek, kimsenin duymadığını duymak, kimsenin dokunamadığına dokunmak, kimsenin hayal edemediğini hayal etmektir. Sanat aslında insanın kendi içinde dünyayı keşfetmesidir. Sanat hayatın ta kendisidir. Sanat her biri ayrı bir sanat olan varlıklar arasında asıl sanatçının varlığına doğru koşmaktır. Sanat her şeyde güzeli bulabilmektir.
İşte bizde geleceğimiz olan çocuklarımızı Mimar Sinan´ın, Ömer Seyfettin´in, Osman Hamdi Bey´in, Hafız Osman´ın, Mehmet Akif´in, Halide Edip´in, ve tarihimizin yetiştirdiği nice altın şahsiyetlerin izinde yetiştirmek adına Küçük Yazarlara da inanmak teşvik etmek lazım. Çocuklarımızın kabiliyetlerine bir ışık olması umuduyla kızımla bir yolculuğa başladık. Biz inanıyoruz ki dünyayı sadece aklıyla değil ruhuyla ve kalbiyle de görecek nesillerin yetiştirilmesinde belki küçükte olsa önemli bir adım olacaktır.
Şimdiden çocuklarımızın kalemlerine bol mürekkep, yüreklerine sevgi dolu sonsuz hayaller dileriz.
Sesimin yükselmesini umursamamaya çalışarak yürümeye devam ettim. Titreyen çenemi durdurmaya çalıştım. Apartmanın önüne geldiğimizde, duraksadım. Kafamı sağa doğru çevirdim ve sıktığım yumruğumu serbest bıraktım. Kafamı salladım ve önüme dönerek, içeri girdim. Ona bakmamalıydım. En azından şu an.
Sude Naz Göl
Sayfa 50 - GECE KİTAPLIĞI
Babam, Barlas Karaer. İnsanların -onu tanıyan insanların-
ismini duymaları bile yüzlerinin korkulu bir hal almasını
sağlıyordu. Bunu sağlayan ise Mahzen’in kurucusu
olmasıydı. Acımasız ve otoriter biri olması da seçeneklerden
biriydi...
Onu daha önce inceleme fırsatı bulamamıştım. Evet... Kabul etmek istemesem de yakışıklı bir yüze sahipti. Erkeksi düz burnu onun inatçı olduğunu gösterebiliyordu. Ne kadar şımarık ve kibirli olduğunu söylememe gerek yoktu sanırım. Mavi- yeşil gözleri dayanılmaz ve güçlü olduğunu simgeliyordu adeta. Yüz hatları o kadar düzgündü ki, saçlarının ince bir ustalıkla kesildiğini ve şekil verdiğini söylememem kolaylaşıyordu. Dudağının kenarındaki piercing dudaklarını olduğundan daha ilgi çekici yapıyordu. Gülümsediğine yüzünde çıkan küçük gamzeler çoğu kızın hoşuna gitse de bana itici geliyordu... Belki de sadece Karan’ın yüzünde oldukları içindi. Bilmiyordum.
Sude Naz Göl
Sayfa 53 - GECE KİTAPLIĞI
Eğitim sırasında birçok acı çekmiştim. Bundan bile daha beter acılar. Ancak bu yaraları güvendiğin birisi yapıyorsa acı hissi katbekat artıyordu. Yediremiyordum kendime. Nasıl böyle bir şeye izin vermiştim. Öylece durmuştum. Onun canını yakmamak için öylece durmuştum!
429 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
14 yaşında genç bir yazar 429 sayfa ve içinde romantizm macera var. Yaşına göre çok harika bir eser ortaya çıkmış. Her yaşa hitap ediyor. çok sürükleyici bir dille yazılmış tasvirler yaşıyor gibi yapılmış.
429 syf.
Kuzenim ( Sude Naz GÖL) 'ün editörlüğünü yaptığım ilk romanıdır. Severek okudum ve yeniden okuyorum. Okuduğunuz tüm Wattpad klişe romanları unutturacak yeni bir olay örgüsü ile baş başa bırakıyorum sizleri Keyifli okumalar
%79 (336/429)
·Beğendi·10/10
kitap bir genç kızın yaşadıklarını muazzam tasfirlerle anlatıyor. şimdiden favori kitaplarım arasında yerini aldı yeni yazarımızın gelecek ülke edebiyatına yön vereceğinden hiç kuşkum yok.

Yazarın biyografisi

Adı:
Sude Naz Göl
Doğum:
Ankara, 2003
Ankara’da 2003 yılında dünyaya geldi. Memur bir ailenin kızı. İlkokulu Erzurum’da tamamladı. Ortaokul eğitimi ise Ankara ve Erzurum arasında geçti. Gelecek ile ilgili planları arasında başarılı bir yazar ve doktor olmak bulunmaktadır. Yakamoz ilk romanıdır.

Yazar istatistikleri

  • 5 okur beğendi.
  • 2 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 1 okur okuyacak.