Şule Kaya Demirkıran

Şule Kaya Demirkıran

Yazar
8.0/10
1 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
4
Gösterim
Adı:
Şule Kaya Demirkıran
Unvan:
Yazar
Düşünce, toprağa tohum atmaktır. Sürekli olumsuz şeyleri düşünmek ve zihnen yaşamak, onu bir gün ciddi bir problem olarak karşımıza çıkarır.
Öğrenilmiş çaresizlik toplumlarında insanlar enerjilerini gerçekleşmesi kendi ellerinde olan hedeflere harcamazlar. Kendi işlerini iyi yapmak yerine, başkalarının neyi iyi yapamadığını görür, eleştirirler. İnşaat işçileri iyi ev yapmak yerine memleketi kurtarmaya çalışırlar, politikacılar ülkeyi en iyi şekilde yönetmek yerine inşaat işleri yapmaya çalışırlar.
Zihninizdeki her negatif duygu, şikayetçi olmanıza sebep olur. Ve şikayet etmek, şikayet ettiğiniz her şeyi çoğaltarak size yeniden sunar.
Düşünce neyin üzerine odaklanırsa, onu besler ve zihne kök salar. Çünkü insanın içinde hem olumlu, hem de olumsuz düşünce vardır.
260 syf.
·8 günde·8/10
Daha önceleri de kişisel gelişim kitapları okudum. Hemen hemen hepsi beni belli bir süre etkiledi, kitaplarda yazanları uygulamaya çalıştım. Lakin bu kitap diğerlerinden biraz ayrılıyor. Yazar 28 Şubat magduru. Sonrasında kendisini bu denli geliştirmesi takdire şayan. Kitap üç ana başlık altında değerlendirilmiş. Bu başlıkları yazar bir hikayeden çıkartıyor. Kitabı sıkılmadan ve yorulmadan okudum. Kendisini çaresiz ve bunalımda hissedenler okuyup huzur bulabilir. Kendine yeni yollar açabilir. Yazar kendi çıkış yolunu ve başarısını da kitapta anlatmaya çalışmış. Okuyan pişman olmayacağı gibi kendini de geliştirme fırsatı bulabilir.

Yazarın biyografisi

Adı:
Şule Kaya Demirkıran
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.