Giriş Yap

Sümeyra Turanalp

Yazar
Derleyen
8.7
25 Kişi
Doğum
Adana, 1983
Yaşamı
1983 Adana doğumlu. Üniversiteye kadar Adana'da sürdürdüğü öğrenim hayatına Konya'da devam etti. Çocukluk yıllarında başlayan yazı serüvenine dergilerde devam etti. Konya'da yayınlanan Metafor Dergisi’nin grafik ve yayın ekibinde bulundu. 2005 yılında yayın hayatına başlayan beyazbulut.com ve beyazsozluk.com'un kurucularındandır. Aynı oluşumun devamı olan Beyazbulut Çocuk Edebiyatı dergisinin kurucu ekibinde bulundu. Yayın hayatına devam etmekte olan derginin masal editörlüğünü sürdürmektedir. Masal ağırlıklı çalışmalarını aynı dergide yayınlamaya devam etmektedir. 2007 yılında Salıncak Yayınları’ndan “Binbir Bulut Masalları” adında bir masal kitabı yayınlandı. Aynı zamanda Konya'da  bir ortaokulda öğretmenlik yapan yazar evli bir çocuk annesidir.

İncelemeler

Tümünü Gör
127 syf.
·
Beğendi
Öyle eğlenceli bir kitap ki yine olsa yine okurum. Çocukların severek okuyacağı akıcı bir kitap. Özellikle sınıf öğretmeni olanlar tüm öğrencilerine okutsun. Eğitici yanını pek göstermese de gelişimde etkili bir kitap.
Reklam
127 syf.
·
9/10 puan
Herkese selammm Bugün sizlere keyifle okuyacağınız güzel bir eserin yorumu ile geldim. Eserimiz çocuk kitabı olabilir lakin anne-babalar ve dahi birçok gencin severek okuyacağı kadar güzel. Kitabımızın başkarakteri Zeynep, İnatçı ve hemen istediği olsun modunda bir ilkokul öğrencisi. Sınıf öğretmenleri birgün kamp yapacaklarını duyurur ve ailelerden izin kağıdı gelmesini ister. Zeynep de gitmek için elinden geleni yapar. Ailesi bu kampa pek sıcak bakmaz. Çünkü Zeynep'in herkesten gizlediği bir sırrı var. Ailesi şüphelerinde haklılık payı olduklarını bilmelerine rağmen izin verirler. Bakalım kamp macerasında Zeynep'in başına neler geliyor ? Çok eğlenerek hatta bazı yerlerinde kahkaha atarak okudum diyebilirim. Kitap bizlere masum dostluğu ve çocukların eğlenceli dünyasını anlatıyor. Özellikle çizimler oldukça keyif vericiydi. Okumanızı ve çocuklarınıza okutmanızı tavsiye ediyorum.
Bir İnşallah Masalı
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42