Takehiko  Inoue

Takehiko Inoue

Yazar
8.8/10
35 Kişi
·
256
Okunma
·
3
Beğeni
·
338
Gösterim
Adı:
Takehiko Inoue
Unvan:
Japon Manga Sanatçısı
+Haruko chan gerçekten çok güzel. Kalbi çok temiz ve hoş bir kişiliğe sahip.

-Sen de mi böyle düşünüyorsun?

+Ama böyle güzel bir kızın zaten bir erkek arkadaşı olabileceği aklına gelmiyor mu? Diğer bütün erkekler kör mü sanıyorsun?
728 syf.
Miyamoto Musashi'nin en iyi kılıç ustası olması yolunda gösterdiği çaba ve karşısına çıkan ustalarla olan mücadelesini göreceksiniz. Çok başarılı çizimler ve anlatımlar eşliğinde bu macerayı çok kısa sürede bitirebilirsiniz. Tek sıkıntım gereksiz cinsellik ve gereksiz bir final oldu benim için. Bunun dışında çok başarılıydı.
208 syf.
Basketbol üzerine bir manga okumak çok farklı bir deneyim oldu benim için. Futbol animeleri izlemiştim ama basketbol mangası gerçekten de değişik oldu. 90 dakikalık maçı 5-6 bölümde (belki de daha fazla) izlediğimi hatırlıyorum. Bunda da durum değişmiyor ve bir maç ciltler sürebiliyor. Japonlar süre olayını manga ve animeye tam olarak yayamıyorlar. Bunda bir sıkıntı olabiliyor. Bununla birlikte Sakuragi ve Arkadaşlarının (ki Rukawa ile pek anlaşamıyor) Liseler arası Japonya şampiyonasını kazanma aşamalarını ve Sakuraginin basketi sıfırdan öğrenerek şampiyona içindeki gelişimi görebiliyorsunuz.
Mizah olarak çok başarılı. Çizimler de keza öyle. Okurken inanılmaz keyif aldım. Mutlaka okunması gereken mangalardan diyebilirim.
192 syf.
·9/10 puan
Mizah seviyesi çok çok iyi. Ayrıca tahmin edilebilir klişe bir son yok. Telefonumda hâlâ Slam Dunk'ın beğendiğim bölümlerinin ekran görüntüleri var. Bakıp bakıp tekrardan gülebiliyor olmak çok güzel.

Yazarın biyografisi

Adı:
Takehiko Inoue
Unvan:
Japon Manga Sanatçısı

Yazar istatistikleri

  • 3 okur beğendi.
  • 256 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 93 okur okuyacak.
  • 1 okur yarım bıraktı.