1000Kitap Logosu
Thierry Lefevre

Thierry Lefevre

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
24
Okunma
0
Beğeni
99
Gösterim
Unvan
Yazar
Doğum
Villeurbanne, Fransa, 13 Ocak 1955
206 syf.
·
3 günde
·
1/10 puan
Gizem&polisiye olarak gecen bu kitabi kafa dagitmak amaciyla almistim ama sonu yok ve cevirisi berbat. Okuyanin da bir sey anlayabilecegini dusunmuyorum. Maalesef zaman kaybi.
Morden Dosyası
Okuyacaklarıma Ekle
206 syf.
·
6 günde
·
Beğendi
·
7/10 puan
Merhaba; Cavendish Ailesi’ nin serüvenlerini konu alan bir kitap serisindeki romanlardan biri, Morden Dosyası. Polisiye romancıktır kendisi ama polisiye tutkunlarına biraz hafif gelebilir. Kötüydü diyemem.. okunabilir. Ergonomik, minyon özelliğiyle her yerde okunabilir . Keyifli okumalar..
Morden Dosyası
Okuyacaklarıma Ekle
184 syf.
·
Puan vermedi
olivia ve jonathan londrada geçirecekleri noelin hayalini kuruyor ama noel gecesi çok geçmeden bir kabusa dönüşecek olivia ve janathanın yeni bir polisiye macerası daha başlıyor londra 24 aralık saat 19.30 cavendish ailesi londranın en gözde salonlarından birinde pahantom of the opera müzikalini izlemekteler müzikalden sıkılıp dışarı çıkan iki kardeşi korku dolu bir gce beklemektedir salonun girişinde olivia ve jonathanın karşısına çıkan yakışıklı bir ingiliz yüzünden üçü birlikte gerçek bir cehenneme dogru gezintiye çıkarlar saatler sonra oliva ve jonathanın önündeki tüm kapılar kilitlenir bu korkunç geceden canlı çıkabilmeleri çok zordur.
Londra'da Korku Gecesi
Okuyacaklarıma Ekle
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.