Tolga Sarıca

Tolga Sarıca

Yazar
4.6/10
5 Kişi
·
6
Okunma
·
0
Beğeni
·
10
Gösterim
Adı:
Tolga Sarıca
Unvan:
Yazar
Evet insanlar salaktı. Biraz olsun gerçekliklerine dokunan hemen her şeye inanmaya bu kadar meyilli başka bir yaşam formu bulunabileceğine de kimse beni inandıramazdı.
Ne güçtü bu insanları anlamak. Sadece varlıkları kendilerine yetmeyen zavallı canlılardı hepsi. Devamlı bir şeylerin peşinde koşan, kendi kendilerine yaşama ve dünyaya anlamlar yükleyip, kendi yarattıkları kavramların altında ezilen ahmaklar yığınıydılar işte.
72 syf.
·4/10
Küçük bir kitap, içi ise koca dünyaları, bir birinden alakasız farklı hayatları barındırıyor, ki bu hayatlar ise sadece insanlara has değil çerçeve geniş. Bunu yaparken ise şiir tadında öykülere çevirmiş evet bir kaç ifade ile su derinleşebiliyor. Okunur iken açıkcası biraz yoğunluk istiyor, birazda karamsarlık.
72 syf.
·2 günde·6/10
Kitap dıştan bir bakış olarak oldukça kısa ve 7 öyküden oluşuyor. İçerisine girecek olursak; Öyküler oldukça enterasan ve oldukça ekstra ayrıntılar barındırıyor. Okurken şaşırtıyor ve bir yandan da okura bir şeyler katma çabası hissediliyor. Eğlenceli bir okumaydı.

Yazarın biyografisi

Adı:
Tolga Sarıca
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 6 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.