Tracie Peterson

Tracie Peterson

Yazar
7.3/10
7 Kişi
·
19
Okunma
·
0
Beğeni
·
370
Gösterim
Derin hıçkırıklar göğüsünden yukarı yükselirken omuzları sarsılıyordu.Tanrım? Neredesin? Neden oluyor bunlar? Buna nasıl dayanacağım?
Bir arkadaşımın hediye etmesi üzerine okumuştum.Kendinden büyük zengin bir ihtiyarla evlenmek zorunda kalan ve onun ölümünden sonra,miras için ona saldıran adamın akrabaları karşısında mücadele veren,genç bir kadının hikayesi.Kitap edebi bakımdan sıfır ve oldukça basit bir anlatıma sahip.Sonlara doğru iyice sabrım taştı ve atlata atlata okudum.
Amanda,sophie ve fanny broadfmoor kiz kardesten ile daha yakin olan uc kuzendir. Fakat oln buyukbabablarinin vasiyetinden dolayi iliskileri bzulmaya baslar. Diger taraftan on yedi yasindaki fanny toplum kurallarina cok uyan nbir kadin degildir. Kalbiniyse ailenin teknelerine goz kulak olmakla gorevli calisani michaela kaptirmistir.
Çok basit, aşırı yüzeysel bir anlatımı var. Geldi, gitti, oldu, bitti şeklinde ilerliyor hikaye. En ufak bir şey hissedemiyorsunuz. Çok vasat. Bir kaç güzel yorum okuduğum için başlamıştım ama bu kitabı övenlere şaşkınlığımı belirtmekten başka bir şey söyleyemeyeceğim

Yazarın biyografisi

Adı:
Tracie Peterson
Unvan:
Yazar
Doğum:
1959

Yazar istatistikleri

  • 19 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 14 okur okuyacak.