Ülker Uzun Polat

Ülker Uzun Polat

Yazar
7.0/10
3 Kişi
·
8
Okunma
·
0
Beğeni
·
283
Gösterim
Zaten kendime yaşamın anlamı ne' diye tekrar tekrar sorduğum tüm zamanlarda; kalbimde sıcaklık hissettiğim sevgi dolu anların dışında hiçbir şey gözümün önüne gelmiyor, gelemiyor. Geri kalan her şeyin ne kadar boş ve anlamsız olduğunu görebiliyorum.
Bugün onbeşinci baskısını yapmış, en çok satanlar listesinde aylarca bir numarada kalmış kitabı yazmaya başlıyorum.
Biri özgüven mi dedi? (:
Her gün, bugünde akşamı ettik işte diye yaşanan günler senin hayatının parçaları. Onlar bir araya geldiklerinde senin ömrünü oluşturuyorlar. Bu acele niye? Nedir bu koşturmaca? Nereye yetişeceksin? Kendi ölümüne mi!
Henüz erken ve biliyorum yapmak istediklerin ve beklentilerin var, gerçekleştirmek için yaşadığın beklentiler..
392 syf.
·10/10
Leonardo di Ser Piero da Vinci'yi okumak, anlamak, hissetmek ve onu yaşamak müthiş bir deneyimdi. Hiç bitmesin istedim. Teoman ve Melisa'nın konuşmalarına bende katılmak istedim. Mona Lisa'nın bakışlarındaki gördüğü-m- hüznü yıkmak istedim. Kelimelerle ifade edemeyeceğim kadar çok sevdim kitabı. Yazar harika bir iş çıkarmış. Leonardo'yu kelimelerle ifade edebilmek hiç kimse için kolay değildir. Ve işin güzel tarafı yazar size Leonardo şudur, şunları yapmıştır, eserleri şunlardır gibi basmakalıp şeyler vermemiş sadece. Tavsiye ederim, kesinlikle okuyun. Umutsuzluğa düştüğünüzde, kendinizi yenilgiye uğramış veya yitik hissettiğinizde Usta'nın şu sözünü hatırlayın: "Dünya, üzerine konan minik bir kuşun ağırlığıyla yer değiştirir."

Yazarın biyografisi

Adı:
Ülker Uzun Polat
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 8 okur okudu.
  • 9 okur okuyacak.