Vicky Charques

Vicky Charques

Çevirmen
6.7/10
33 Kişi
·
Okunma
·
0
Beğeni
·
44
Gösterim
Adı:
Vicky Charques
Unvan:
Çevirmen
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
576 syf.
·Puan vermedi
After serisi ilk kitabı güzeldi ama ikinci kitabını okuduktan sonra kitaptan soğudum denilebilir. Sürekli iki aşık arasında geçen ilişkiyi anlatıyor. Sürekli ayrılıp barışılıyor sıkıcı geldi bana. Ama yinede okuru çok olan bir kitap okumak istiyorsanız birinci kitabını okuyabilirsiniz.
+18 bir kitap bu arada arkadaşlar 18 yaşından küçüklerin okumasını önermiyorum. Aşırı +18 sahneler var itici bir kitap.
576 syf.
·5 günde
Gençlik kitabı Ve birçok şeyi tahmin edebileceğiniz bir kitap.Akıcı ama sürükleyici değil.Serinin ikinci kitabını meraktan Belki okuyabilirim ama Tessa karakterini sevdim.Ayrıca Blogumdan da yorumumu okuyabilirsiniz.(https://sadeceyagmurr.blogspot.com/...isi-birinci.html?m=1)
576 syf.
·Puan vermedi
Öncelikle kaliteli bir roman okumak isteyenler es geçsin hemen! Ama hayatımda okuduğum neredeyse en kötü kurguya sahip(Türk dizileriyle yarışır) yine de bir o kadar sürükleyici. Zaten 2 günde falan bitiyor.

Kitapta çokça yetişkin içeriği var, okurun yaşı önemli bu yüzden. Bu yüzden neredeyse kitabın yarısı çöp diyebilirim çünkü hep aynı şeyler.

Bunun haricinde psikolojik değerlendirme yaparsam Hardin klasik kötü çocuk, Tessa da masum kız tipolojisinde. Aralarındaki aşkın 'ahmakça aşk' ile 'romantik aşk' mı olduğu konusunda ikilemde kaldım ama Hardin'in ikircikli bağlanan biri olduğu su götürmez bir gerçek.

Kafa dağıtmak için ya da benzer bir ilişkiniz varsa yaşadıklarınızı dinleyen arkadaşınızın ne kadar sıkıldığını anlamak için okuyabilirsiniz.
Kitabın devamında ne olacağını görmek için okuyorum sadece.