Wahire Mine Çiftçi

Wahire Mine Çiftçi

Yazar
10.0/10
1 Kişi
·
1
Okunma
·
1
Beğeni
·
18
Gösterim
Bu kelimeleri yetti hayatımı hızlica değişimine, neden güvendim bilmedigim,nasıl sevdiğimi anlayamadığım bir adama ömrümün geri kalanını teslim ettim... Nedensiz üstelik!
Bu aşık olmak zilleti ne igrencmis ben hayatımda ilk defa aşık oldum oda yanlış insana oldum, imkansız adama... Sevmekse sevmenin dibi, ağıtların gözyaşının dibi, acı çekmekse çekişin çek o imkansız bir adam! Bir kaç saniye susup yutkunduktan sonra aklımdaki kelimeler cümleler imgeler ruhumdaki çaresizliğimle gel git yaşıyordu.
Hayat görecelidir gördüklerinle görmediklerinin arasındaki yolculuktur hayat,
Bazen umutların, korkularını ve bilipte yapabileceklerini durdurabiliyor insan dedim. Çok bir şey anlamamış olacak ki sen yazar filan mısın anlamıyorum Çok edebi felsefik konuşuyorsun dedi bana "oysa yazar; anlatıp, anlaşılmayanı anlatandi. ANLAMADI..."
144 syf.
·4 günde·Beğendi·10/10
Harikulade bir kitap okudum mutlu sonu beklerken bambaşka bir son ile bitti muziler sadece filmlerde olmuyor demek gerçek le birebir bir hikaye kolay anlatımlı akıcı biraz yazım hataları olsada rüyalar insanın gerçeğini yansıtır diye düşünüyorum okuyun derim hayırlı geceler ️

Yazarın biyografisi

Adı:
Wahire Mine Çiftçi
Doğum:
Malatya

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 1 okur okudu.