Wendy T. Behary

Wendy T. Behary

7.1/10
7 Kişi
·
19
Okunma
·
0
Beğeni
·
146
Gösterim
Adı:
Wendy T. Behary
Unvan:
Yazar
"Gecmis, tum ic burkan acisina ragmen, yasanmamis sayilamaz, ancak cesaretle yüzlesilirse, yeniden yasanmasi da gerekmez."
"Insan sevmek ve baglanmak uzere yaratilmistir ve beyin, kisinin semalari nasil bir engel cikarirsa cikarsin bu hedeflere ulasmak icin cabalayacaktir."
"Herkes zaman zaman eşsiz ve özel olduğu hissini tadabilir. Aslında âşık olmamızın ya da birinden etkilenmemizin nedenlerinden biri de bu kişinin bize bu şekilde hissettirebiliyor olmasıdır."
Wendy T. Behary
Sayfa 85 - Psikonet yayınları
"Deneyimleriniz, zihninizin kapı görevlisi gibidir, size odadan odaya sessizce rehberlik eder."
Wendy T. Behary
Sayfa 81 - Psikonet yayınları
"Zihin algisi, narsistlerin yasamlarinda siklikla yeteri kadar gelistirememis olduklari algisal bir yetenektir. Bu, su anlama gelmektedir: bu kisiyle iliskide bir dengesizik hissedilecektir: konusulan veya yasanan her sey o kisiyle ilgilidir, sizinle ya da 'ikiniz' ile ilgili degil."
Narsisiltlige yuzeysel bir giris yapmis. Guzel ve akici bir kitap.
Narsistle ateskes ilan etmek demek; arkana bakmadan ondan kacmak demek. Yoksa "sen" diye bir sey kalmiyor!
Narsistle ilişkinizde kendinizi korumanız ve bunu nasıl yapacağınız konusunda nasihatlerde bulunuyor. İlişkiyi bitirerek kestirip atmıyor, narsiste rağmen ilişkiyi yürütmenin yollarını gösteriyor.
Daha çok narsistin bildiğimiz tanımı üzerinde ve şemalar kendimizi tanımak üzerinde durmuş narsistle iyi bir iletişim kurma konusunda çok az durmuş pek beğenmedim kitabı

Yazarın biyografisi

Adı:
Wendy T. Behary
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 19 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 22 okur okuyacak.