William Walker Atkinson (Yogi Ramacharaka)

William Walker Atkinson (Yogi Ramacharaka)

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
koseli-arti
coklupaylas
ucnokta_yatay-1
yildiz
8.3
8 Kişi
okuyor-dolu
16
Okunma
v3_begen_dolu
1
Beğeni
goz
423
Gösterim
Unvan
Avukat
112 syf.
·
5 günde
·
5/10 puan
Çok severek okuduğumu ve çok beğendiğimi ne yazık ki söyleyemeyeceğim. Başlarda verilmeye çalışılmış olan teorik bilgiler çok yüzeysel ve eksik. Anatomi anlatımı daha derin ve bilgi açısından daha doyurucu olabilirdi. Verilen pratik bilgiler güzel olsa da bir süre sonra aynı şeyin tekrarı oldukları için insanı sıkıyor ve okuma isteğini kaçırıyor.
kamera
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
80 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Kitabı an itibari ile bitirdim ve öncelikle söylemek istiyorum ki bu kitabı "ya astral seyahat yapmak istiyorum, nasıl yapılıyor?" diye merak edip okuyanların, istedikleri cevabı alamayacaklarını düşünüyorum zira kitap astral plana nasıl dahil olacağınızı size göstermiyor, o alemin yasalarının neler olduğunu ve olmadığını aktarıyor. Yani siz halihazırda zaten bu dünyayı deneyimlemişseniz ve öz bilgi sahibiyseniz, bilgilerinizi ve deneyimlerinizi pekiştirebilirsiniz. Kitap, müthiş bir eser. Atkinson, çok çok değerli bilgilerini kitapta kısa ve öz bir şekilde paylaşmış. Ancak bu kısa ve öz bilgiler ufkunuzu çok derinlere götürecek ve size başka vizyonlar kazandıracak cinsten. Eğer gerçekten okültizm ile derinden ilgiliyseniz mutlaka alın okuyun. Hatta bir tavsiye bu kitabı Kybalion Antik Mısır ve Hermetik Felsefe ve Dion Fortune'un Ölüm Kapısından Geçiş eserleri ile beraber okuyun. Üç kitapta da birbirini destekleyici çok değerli bilgiler var.
kamera
Astral Alem
yildiz
8.5/10 · 8 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
80 syf.
·
2 günde
·
9/10 puan
Güzel ilginç bir eserdi. Sanki böyle ufaktan bir Astral Yolculuk yapmış kadar olduk. Yalnız bunların nasıl yapılığından ziyade nelerle karşılaşılabilir diye yazılmış bir kitap. Yazarın dili akıcıydı. Verdiği örnekler de çok soyut sayılmaz. Giriş için tercih edilebilir.
kamera
Astral Alem
yildiz
8.5/10 · 8 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
;