1000Kitap Logosu
Yana Toboso
Yana Toboso
Yana Toboso

Yana Toboso

Yazar
BEĞEN
TAKİP ET
9.1
352 Kişi
970
Okunma
16
Beğeni
586
Gösterim
Unvan
Japon Manga Sanatçısı
Doğum
Warabi, Saitama Prefecture, Japonya, 24 Ocak 1984
Aysenur
Kara Kahya 1'ı inceledi.
196 syf.
·
2 günde
·
8/10 puan
Uzun zamandır büyük boyutlu çizgi roman okuduğumdan bunu elime alınca küçücük kaldı valla bir gözüm acıdı okurken. Konusu çok güzel ve çizimlerine ise BA-YIL-DIM. Sebastian karakterine aşık olmayan yoktur diye tahmin ediyorum. İlk cildin sonu biraz tahmin ettiğim gibi bitse de yine şaşırdım. Çok eğlenceliydi. Not: Sebastian efendisinin peşinde koşarken evdeki herkesin bir pastanın etrafında dönüp durması olayı :') Keşke Sebastian benim içinde bir pasta yapsa...
Kara Kahya 1
9.0/10
· 192 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
Aysenur
Kara Kahya 6'ı inceledi.
196 syf.
·
2 günde
·
8/10 puan
Bu ciltte çok değişik bir konu vardı. Londra sokaklarında kaçırılan ama cesetleri dahi bulunmayan çocuklar. Ciel ve Sebestian bunun sebebini araştırırken şehre gelen bir gezici sirkten şüphelenirler. Böylece hikayemiz başlıyor. Çok komik yerler vardı, çok eğlendim okurken. Ama bir ara kitap gibiydi pek fazla okay olmadı. Geçmişten gelen biri ortamı heyecanlandırdı. Ve çizimleri muazzamdı yine cidden. Çok beğenerek okuyorum. 7. cilde hemen başlayacağım.
Kara Kahya 6
8.7/10
· 54 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6
Masume
Kara Kahya 1'ı inceledi.
196 syf.
·
10/10 puan
Bugün manga yorumu ile karşınızdayım. Manga(olaylar,) Victoria döneminde geçmektedir. İngiltere’nin en asil ve aristokrat ailelerinden biri olan Phantomhive ailesi ülkesine ve kraliçesine sadıktır. Bir gün bu ailenin başına korkunç şeyler gelir. Bunun sonucunda Phantomhive ailesinin 12 yaşındaki oğulları Ciel yönetimi devralır. Ciel ve kahyası (Sebastian) ailenin başına gelen kötü olayın nedenlerini ararken aynı zamanda Kraliçe Victoria'nın onlara verdiği gizli davaları çözmeye çalışırlar. Ciel ve Sebastian hem komik hem de harika bir ikilidir. Ciel yaşına göre oldukça zeki, yönetme ve çözüm konusunda oldukça başarılıdır. Aynı şekilde Sebastian'da bir o kadar zeki, profesyonel ve bir o kadar da Ciel'e hayrandır. Mangayı okuduğunuz zaman gerçekten 12 yaşındaki çocuğun zekasına ve olayların üstesinden gelme şekline hayran kalıyorsunuz. Özellikle Sebastian ile aralarında oluşan bağa tanıklık ediyorsunuz. Çoğu zaman sizi güldüren bu harika mangayı okumanızı tavsiye ederim. Mangaların dünyasına girdikten sonra oradan kesinlikle ayrılamayacaksınız. Hem animesi hem mangası olan Kara Kahya'nın Gerekliseyler tarafından türkçeye çevrilen güncel 12 cilt kitabı bulunmaktadır. Aynı zamanda manganın 3 sezonluk animesi bulunmaktadır.
Kara Kahya 1
9.0/10
· 192 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Aysenur
Kara Kahya 2'ı inceledi.
196 syf.
·
2 günde
·
8/10 puan
Vay vay olaylar baya ilginçleşiyor. Giderek okumak daha zevkli olmaya başladı, özellikle karındeşen jack kısmı ve onun kim olduğu hakkında olan bölümler. Çok önemli bir yerde bitti hemen diğer cilde başlıyorum. Ciel'in yeni elbiseleri giymesi ve Sebastian ile dans ettikleri bölüm :') Aşırı tatlı çizimler var...
Kara Kahya 2
9.0/10
· 123 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1
Aysenur
Kara Kahya 5'ı inceledi.
196 syf.
·
2 günde
·
8/10 puan
Ortalama güzel bir ciltti. Ama ben ilk 3 cildi daha çok seviyorum. Animeye de başladım geçen gün güzel gidiyor. Detaylı bir şeyler yazmaya üşendim valla. Şu an karantinadayım elimde ki bütün ciltleri bitirmeyi planlıyorum.
Kara Kahya 5
8.8/10
· 62 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
1