Yaprak Yılmaz

Yaprak Yılmaz

Çevirmen
6.5/10
45 Kişi
·
112
Okunma
·
0
Beğeni
·
29
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
336 syf.
·2 günde·8/10
Klasik bir hikaye aslında. Ama yeni nesil aşk romanlarının sürekli ergenler ya da ergenlikten yeni çıkmış kahramanlar arasında geçmesi nedeniyle böyle kitaplar hoş bir değişiklik oluyor. Yazarın üslubunu da sevdim. Tabi klasik İtalyan sahipleniciliğini, cinsiyetçiliğini sevdiğim söylenemez. Sürekli 'Al beni' ler; 'Ben hep sana aittim' ler; 'Beni İstediğini söyle, teslim ol' lar beni baydı açıkçası. Ama kitabı ve de yazarı okumayı bıraktıracak kadar da değil. Kısacası hoş bir kitaptı. Eğlenmek, kafa dağıtmak için, bir kaç saatlik bir molada okunabilecek bir romandı.
336 syf.
·8/10
İlk defa okudugum bi yazar ve begendim. Kalbimi caldi diyebilirm. Bunda en buyuk etken Hindistan dan bahsetmesi :) ve bir erkegin sevdigi kadini geri almak icin savasmasi boyle seyleri hep sewmisimdr :) Kitaba gelecek olursak.. Gavin basarili bir is adami. Ama babasinin iflasinn esigine dusmus restaurantini kuttarmak icin isinden 2 aylik bir izin aliyor. Aile isi oldugu icin calisanlarda aileden tabi bu Gavin'i daha da zora sokuyor. Bi bakiyor garson olmus bi bakiyor barda calisan :) Yine boyle bi gun de Miranda ile karsilasyr. Miranda işi için 3 yil oncesinde ayrildigi kiz arkadasi..Tabi ki de Gavin icin geride kalmamis Hindistan'da bunun daha da cok farkina varmis.Sknti su ki Miranda ayrilgn acisini cok agir yasamis ve Gavin'dan intikam almak istyr ve bunu İs yerini kotuleyerk yapiyor. O bir gurme :) Neyse Gavin icin Bundan sonrasi Miranda'yi ikna etmek onu birakmaycagina inandrmak ve restauranti kurtarmak ile bogusmasi :) tavsiye edilir.. okuyun.. okutun ;)
336 syf.
·Puan vermedi
Eveeeettt.

Bu kitapla romantik kitap türü için vermiş olduğum araya son veriyor ve diğer kitaplarıma koşa koşa dönüyorum.

Hikaye basitti. Eski sevgililerin tekrar karşılaşması ve hesaplaşmaları konu edilmişti. Akıcı bir kitaptı. Sıkılmadan bitti.

Tahmin edersiniz okurken ayaklar uzatılacak, çay bardağı ele alıncak, polar battaniye dizlerinizde....
400 syf.
·Puan vermedi
Serinin hepsi bence ortalamanin uzerinde kitaplardi. O sebeple vakti olan herkes okuyabilir. Satırlardan neler algiladığiniz size bağlı. Sesteş sözcükler gibi. Size ayri, başkasina ayri anlam ihtiva eder.
400 syf.
·Beğendi·8/10
Toni Blake serisinin 5. kitabıydı. Kasabanın kitabevini işleten Amy, çocukluk arkadaşı Logan' a karşı hissettiği şeylerin dostluktan öte olduğunu anladığında, eli ayağına dolaşır. Bu arkadaşlıktan sevgili olmaya terfi etmek için Logan ile Amy'nin arasında romantik ve eğlenceli güzel olaylar yaşanır. Yazar her zamanki akıcı dili ve anlatımıyla yine okunası bir roman yazmış.Ayrıca Destiny serisi devam edecek gibi izlenim uyandırıyor. Bu kitap da tatil kitabı diye sınıflandırdığım kitaplar arasında yerini aldı :)
400 syf.
·5 günde
Kitap güzel, akıcıydı. Çocukluk aşkına duygularını açamayan Amy ve İtfaiyeci Logan'nın hikayesi. Logan gerçekleri görebilecek mi duyguları nedir? Hayatta gerçekten ne istiyor? sorularının cevabını bulabilecek mi acaba? Severek okuyacağınızı düşünüyorum.
400 syf.
·3 günde·3/10
Toni Blake serisinin 5. kitabı.Çocukluk aşkına duygularını açamayan Amy ve İtfaiyeci Logan'nın hikayesini içermekte. Böyle güzel bir konunun bu denli boş tamamen yersiz işlenmesi bende hayal kırıklığı yaşattı. Sırf başladığım kitabı yarım bırakamadığım için okudum. #okudumokuyun diyemiyorum açıkçası.
.
336 syf.
·2 günde·7/10
Yazarı sevdim sanırım su gibi geçti çünkü kitap
Gerçi dili acaip alıcı ve kolay sanırım ondan oldu
Konuya gelince kızı bir mesaj ile terk eden adamın geri dönüşü ve istediği şeyin tahmin edin ne oluşu
Güzel hafif çerezlik bir kitap diyebilirim ben sevdim sakin sevimli olup biten şeyleri seviyorum
400 syf.
·6/10
Delirdimmm delirdimmm... Logan beni delirtti. Bu kadar boş, işe yaramaz, gereksiz, çelişkilerle dolu, umursamaz ve ayran gönüllü bir karakter görmedim. Hayır kızın da baştaki karakterini koruduğu söylenemez, resmen şirret birine döndü, kim için bide orası ayrı saçmalık... Beğenmedim, okunmasa da olur. Çıtır çerez değil sinir zıplatan kitap -_- Niye 6 verdim ben de bilmiyorum. Bu puandan bile az gozumde. Çok güzel bir kurguyken nasıl bu kadar kötü yazmış yazar şaştım. Güzelim kurgunun nasıl içini boşaltırım duygusuz ruhsuz hale getiririmin özeti bu kitap.

Yazarın biyografisi

Yazar istatistikleri

  • 112 okur okudu.
  • 53 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.