Yüce Ağanoğlu

Yüce Ağanoğlu

Yazar
0.0/10
0 Kişi
·
1
Okunma
·
0
Beğeni
·
8
Gösterim
Ölmüş bir insanın eşyalarına dokunmak, bunları hissetmek ve o kişinin hala aranızda olması gerektiğini düşünmek..
Yüce Ağanoğlu
Sayfa 117 - Chiviyazilari
" seni allahın cezası pis sürtük! Daha geçen hafta sonu bu konu üzerine sana bir nutuk çekmemiş miydim ben ha! Diye haykırdı. Slava nın öfke nöbeti start almıştı.
" şu eve geldigimde masamda akşam yemeğini hazır görmek istiyorum! Biraz da olsa saygıyı hak etmiyor muyum bennnn !"
Yüce Ağanoğlu
Sayfa 95 - Chiviyazilari
Yeni kokain kullanmaya başlayan insanlardaki belirgin davranışlar, Hızlı konuşma, Hızlı hareket etme, aşırı duygu dışavurumlari ..
Yüce Ağanoğlu
Sayfa 43 - Chiviyazilari
" ölüm gerçeğini kabullenemiyorum ben. Ölüm hayatin bir parçası olmalı."" Diye lafa girdi Oleg.
" insanlar ölümsüz olmali, mitolojik tanrılar gibi. Ölümün varlığı beni korkutuyor " diye devam etti.
" ama böyle bir olgu var. Bunu kabullenmek gerekiyor maalesef" diye yanıt verdi Jay.
Yüce Ağanoğlu
Sayfa 119 - Chiviyazilari
" madde bağımlısı ama özgürlük düzeyi kredi kartı limitleri kadar sınırsız olan, üstüne üstelik bir de dünyanın liderliği rolünü de sahiplenmiş ideal toplum" . Tanrı amerikayi korusun!
Portland şehrinde çoğu zaman bir kızın üç ayrı kategoride erkek arkadaşı olurdu. Ilk kategoride ilerisi için ciddi bir şey düşündükleri kişi vardı, nişan evlilik gibi..
Ikinci kategoride ise kızın iş yerinden veya okulundan olan yakın erkek arkadaşları olurdu.bunlar sosyalleşmek amaçlı, beraber yemeklere sanat etkinliklerine gece kulüplerine iç rahatlığıyla gidebilecek dertlerini paylaşacakları, ağlama ihtiyacı duyduklarında her zaman onlar için yanında olacak dost kapsamında olan erkekler..
Üçüncü kategoride ise ikinci kategorideki aktivitelere seksin de eklendiği kısa süreli ama ateşli ilişkiler yaşayabilecekleri çekim duygusunun tavan yaptığı tipler olurdu..
Yüce Ağanoğlu
Sayfa 60 - Chiviyazilari
" Evet, belki de ölümü kabullenmek gerekiyor, ama ben kadehimi hayatin şerefine kaldırıyorum Aziz " dedi Oleg. Arkadaşıma ilk defa ismiyle hitap ediyordu.
" " işte buna içilir " diyerek ona katıldı Jay.
Yüce Ağanoğlu
Sayfa 119 - Chiviyazilari
Gece kulübü sahibi, istediğini yapmakta özgür, cebinde her zaman bir tomar para ile dolaşan, iyi arabalara binen, kızların bir numaralı sevgilisi Slava. Peki ya şimdi?
Yüce Ağanoğlu
Sayfa 100 - Chiviyazilari
Bazı kadınların bu tür durumlarda tamamıyla gerçekleri inkar eder ruh haline girdiklerini duymuştu. Zamanında sevip evlendikleri adamın süreç içerisinde birer canavar haline dönüşmeleri onlara hâlâ bağlı olmalarını engellemiyordu. Bunun temelinde ise ayrılmayı veya boşanmayı göze alacak cesarete sahip olmamaları yatıyordu..
Yazara henüz inceleme eklenmedi.

Yazarın biyografisi

Adı:
Yüce Ağanoğlu
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur okudu.