Yukito Ayatsuji

Yukito Ayatsuji

Yazar
8.5/10
105 Kişi
·
224
Okunma
·
1
Beğeni
·
145
Gösterim
Adı:
Yukito Ayatsuji
Tam adı:
Naoyuki Uchida
Unvan:
Japon Yazar
Doğum:
Kyoto, Japonya, 23 Aralık 1960
Oyuncak bebekler boşturlar. Vücutları da zihinleri de tamamen boştur... bomboş. O yüzden bu boşluğu bir şeylerle doldurmak isterler.
Oyuncak bebekler boşturlar. Vücutları da zihinleri de tamamen boştur. Bomboş. Bu yüzden o boşluğu bir şeylerle doldurmak isterler. Buradayken emiliyormuş gibi hissetmiyor musun? İçindeki bir çok şey için?
364 syf.
·Beğendi·8/10
Çizimleri çok güzel ve konusu da epey sürükleyici. Mangasını bitirdikten sonra animesine geçmek istiyorum. Ayrıca kapak tasarımı çok hoş. İnsanın alıp alıp bakası geliyor. Diğer mangalara göre daha büyük. Another’ı bayağı sevdim ve kısa zamanda devamını da okumak istiyorum.
380 syf.
Önce animesini izleyip sonra mangasını okudum. Son aynı olsa da özellikle 3. ve 4. dönemde anime ile manga arasında büyük farklar var. Açıkçası mangayı daha çok beğendim.
Another çok özel bir yere sahip. Gizem, gerilim, hatta yer yer korku ögelerini aynı zamanda ince bir dramla harmanlamayı başarmış. Çizimleri de mükemmel ötesi. Böyle bir seriyi koleksiyonuma katmaktan mutluluk duyuyorum. Mutlaka okumanızı tavsiye ederim.
380 syf.
·1 günde·8/10
İlk mangayı daha heyecanla bitirmiştim gene de bu da diğeri kadar heyecanlıydı. Ve artık hikayemiz de bitti. Bitmesi mantıklı olan bir şekilde mi orasını bilmem de gene de güzeldi.
182 syf.
İlk defa bu kadar uzun bir manga okudum ve aşırı hoşuma gitti açıkçası. Konusunun özgünlüğü ve -her zamanki gibi- çizimler beni farklı bir dünyaya ışınladı. Bazı yerlerinde renkli çizimlerin kullanılması beni çok heyecanlandırmıştı. O kısımlara gelince kulağınızda bir gerilim müziği çalmaya başlıyor :D
364 syf.
Anime versiyonunu izlemiştim, ama mangayı okumak da bir başka keyifliydi. Çizimleri çok güzeldi. Konu zaten son derece orijinal. Tüyler ürpertici bir hikaye arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.
364 syf.
·1 günde·8/10
Gerçek denmesi çok etkilemişti beni. Cidden çizimler çok güzel ve olay da çok ilgi çekici. Tabii korku ve böyle enterasen şeyler iyi gelmiyorsa etkişeniyorsanız tavsiye etmem çünkü insan az da olsa ürperiyor.

Yazarın biyografisi

Adı:
Yukito Ayatsuji
Tam adı:
Naoyuki Uchida
Unvan:
Japon Yazar
Doğum:
Kyoto, Japonya, 23 Aralık 1960

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 224 okur okudu.
  • 7 okur okuyor.
  • 82 okur okuyacak.
  • 2 okur yarım bıraktı.