Giriş Yap

Yunus Emre Tezcan

Yazar
9.0
3 Kişi
Unvan
Yazar

İncelemeler

Tümünü Gör
410 syf.
·
6 günde
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Polisiye türünde olan kitabın konusu gerçekten çok güzeldi fakat bazı ufak tefek hatalar vardı. Ama yazarımızın ilk kitabı olduğu için bu hataların olmasını çok da sorun etmedim. Kitabımızın konusuna gelince; Gazetede çalışan Okyanus'a bir gün isimsiz bir mail gelir. Mailin içeriğinde "Kaygısız bir biçimde uyumak, kaygısız biçimde bir güne başlamak" yazıyordu. Bu sözü bir önceki gece uyumadan önce kendisinin de söylemiş olduğunu hatırlar. Aynı gün posta kutusuna bırakılan zarfın içinden sayıların olduğu ve Okyanus'un geceyi nasıl geçirdiğini, sabah nasıl uyandığını yazan bir notla birlikte çıkan resimler Okyanus'un kısa süreli bir şok yaşamasına neden olur. Resimlerde gördüğü cesetlerin kısa bir süre önce öldürüldüğü haberini yaptığı evli çiftin olduğunu anlar. Yaşadığı olayları akıl hocası Kırca'ya anlatıp anlatmamak arasında kalan Okyanus, polis arkadaşı Keşk'e bu durumu anlatmaya karar verir. Keşk'in aracalığı ile Huzur'la tanışır ve uzun zamandır görmediği Alev'de ekibe katılır. Okyanus ve arkadaşları mesajların kimden geldiğini öğrenmeye çalışırken diğer taraftan da bilim insanları tek tek öldürülüyordur. Okyanus ve arkadaşları rakamlardan oluşan gizemli şifreleri ve dört element sembollerinin anlamlarını çözebilecekler miydi? Gizem ve sırlarla dolu, esrarengiz maceraya bu kitabın kapısından girebilirsiniz. Keyifli okumalar.
Ölümün Sesi Azat
9.0/10 · 8 okunma
Reklam
410 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
Öncelikle merhaba harika bir polisiye roman ile geldim bugün kitaptaki kahramanımız Okyanus ismini çok sevdim ben bu arada . Okyanus aldığı bir e posta ile aramalar ve mektuplar gelmeye devam ediyor. Peki cinayetler devam ederken rakamların ve gelen maildeki sayıların sırrını çözebilecekler mi? Cevaplar tabikide kitapta . Bir solukta merak ederek okudum mutlaka okuyun derim.
Ölümün Sesi Azat
9.0/10 · 8 okunma
410 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
İyi günler sizlere 1000kitap.com/nihllck.kitap kuzumun tavsiyesiyle okuduğumuz yazar 1000kitap.com/yunusemretezcann beyin kaleminden #ölümünsesiazat kitabının yorumuyla geldim. Bir düşünün hayatınız normal bir şekilde yürüyor iyi bir işiniz var, iyi kötü hayallerinize ulaşmışsınız. Ama bir gün hayatınız değişiyor tıpkı bu kitaptaki gibi. Okyanus iş hayatı ve arkadaşları olan birisidir ve herkes gibi bir hayatı vardır. Ama bir gün email adresine bir mesaj gelir mesaj da onun söylediği sözler ve gizemli sayılar vardır. Mesajlar devam edince polis arkadaşı Keş'den yardım ister rakamlar ve mesajlar gelmektedir ve mesaj da seni Alev' e götürecek yazar. Onlar araştırırken bilim adamları öldürülmeye başlar. Ama aralarındaki bağı başlar da kuramazlar. Ayrıca bu, olayların Alev'le ilgisi nedir? Öldürülen bilim adamları ve Alev'in aralarında nasıl bir bağ var? Okyanus bu işi çözebilecek mi? Rakamların gizemi ne? Bu sorunların cevapları ve dahası bu harika kitapta mutlaka okuyun derim. 1000kitap.com/yunusemretezcann 1000kitap.com/olumunsesiazat 1000kitap.com/nihllck.kitap #neokudum 1000kitap.com/polisiyeokuyankadin... #polisiyeokuyankadınlar #hobimgruplar #hobi̇mphoto #hobimsunset #hobinizhobimolsun #hobimmizah #hobimmacro #hobimtraveler #hobimnations #hobimbnw #hobimportrait #hobimmizah #hobimmacro #hobimtraveler #hobimnations #hobimbnw #hobimportrait#hobimmizah #hobinizhobimolsun
Ölümün Sesi Azat
9.0/10 · 8 okunma
2
4
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42