Yusuke Murata

Yusuke Murata

Çizer
8.8/10
68 Kişi
·
178
Okunma
·
0
Beğeni
·
48
Gösterim
Adı:
Yusuke Murata
Unvan:
İllüstratör
Doğum:
4 Temmuz 1978
"Etrafımdaki insanların ne düşündüğünü asla düşünmedim. Ne istediysem yaptım. Kendimi tatmin ettiğim sürece, başka her şey önemsizdi.
204 syf.
·Puan vermedi
Manga ingilizcesi olmayanlar için Türkiyede de yayınlandı ama mümkünse ingilizce okunmasından yanayım. Birçok manganın aksine baş kahramanımız kel bir adam yakışıklı değil ama bir karizması var elbet :) Tek yumruk'la rakiplerinin işlerini bitirmekten sıkılmış bir kahramanla süregelen macera... Yanındaki öğrencisi Genos ile yeni olayları okumalısınız. Eee tabi animesini de kesin izleyin.
204 syf.
·1 günde·Beğendi·10/10
'İlk bakışta, Saitama bir süper kahraman gibi görünmüyor asla; ne kel kafasındaki ruhsuz ifadesi ne de en ufak bir etkileyiciliği olmayan fiziği.'

Tanıtımında bu şekilde tanımlanan malum ana karakterimiz, kahramanımız, One Punch Man'imiz Saitama, size diğer tüm süper kahramanları unutturacak türden, bana sorarsanız.

Saitama'nın kendisi için kullandığı tanım ise 'Hobisi kahramanlık yapmak olan biri.'

Normalde süper kahramanları itici bulan, süper kahraman hikayelerine ilgi duymayan biri olan ben, Saitama ile One Punch Man serisinin animesinin birinci sezonu ile tanıştım. Sonra baktım bu herif benim duyduğum, gördüğüm diğer süper kahramanlara benzemiyor, dedim bundan sonra benim kahramanım sensin. Baya sevdim kendisini. Tabi peşinde 'Hocam, hocam' diye gezen öğrencisi cyborg Genos da dahil. :)

Manga (Çizgi roman) serisini de okudum, takipteyim.

Hayranı olduğum bu manganın ve dolayısı ile animenin, daha da doğrusu Saitama ve Genos'un bu eğlenceli, aksiyonlu hikayelerini sizlere de tavsiye ederim. Özellikle de az çok da olsa, ister istemez mangalara ve animelere önyargı ile yaklaşan insanlara sesleniyorum, güvenin bana. 'Yok, ben manga okuyamam, beceremem öyle şeyler.' diyorsanız da animesini izleyin yahu, bölümleri uzun bir şey değil, çerez gibi gidiyor.

Keyifli okumalar.

Yazarın biyografisi

Adı:
Yusuke Murata
Unvan:
İllüstratör
Doğum:
4 Temmuz 1978

Yazar istatistikleri

  • 178 okur okudu.
  • 1 okur okuyor.
  • 38 okur okuyacak.