Z. Naz Ergün

Z. Naz Ergün

Yazar
9.6/10
10 Kişi
·
12
Okunma
·
1
Beğeni
·
68
Gösterim
"Görüşürüz." (Gizli özne ardında dik bir duruş sergileyen bu cümle Reyhan ve benim ağzımdan çıkarken bir koro esintisi yarattı. Görüşülür bu adamla yahu... Hani bir çay bahçesinde limonata içilir. Gamzelerine bakılır soluksuz. O ukala kişiliği göğsünü döven kalbinde ehlileştirilir. Vefa mıydı? Evet... Adam çok hoş. Kelimeleri az geliyor sergilediği mimik üssüne. Gözlerimle de konuşabilirim ve muhtemelen anlar. 'Endamın yeter...' Tarzımın dışında kulaç atıyorum. Jazz Blues Ahmet ile güzeldi. Bu adam edebiyatı parçalatır ve hiç de umurunda olmaz. Bencillik vücut olmuş, kas yapmış yahu! Saçları bir hayli ukala... Kahvemsi gözleri evet, bir kere baksam 40 bakış hakkım olur mu? Fakat ben neler düşünüyorum? Dibim düştü yüksek ihtimal. Beden dilim dur, dedi biliyorum ama Reyhan'ın uğurlama senfonisine hiç istemeyerek de olsa eşlik etmek zorunda kaldım. Bütün erkeklerin canı cehenneme diyen ben değil miydim acaba?)
Z. Naz Ergün
Sayfa 18 - Elpis yayınları
187 syf.
·Beğendi·10/10
"Bilirsiniz, kalbinden yara aldıysa bir insan en büyük savunma orada olur." hoş bir detay.... Anlatılmaz okunur. Su gibi aktı kitap dil çok akıcı tam puan kitaplığımda.
187 syf.
·Beğendi·10/10
D&R'de gezerken yeni çıkan rafında gözüme çarpan, arka kapağını okuyunca almaya karar verdiğim bir kitaptı. Beklentimin çok çok üzerinde çıktı kitap. Bir kadın bir yenilgiyi bu kadar güzel anlatabilirdi. İçerisinde kendinizi bolca bulabileceğiniz ender kitaplardan biri.
187 syf.
·Beğendi·10/10
Değişik bir üslüpla yazılmış, sürükleyici. Akılda Kalıcı güzel cümleler var. Başladığınızda gerisi hızlıca geliyor, kitap akıyor. Bir kadının gözünden kısaca hayata tutunma çabası diyebiliriz. Kaleler yıkılıyor ama kadın mutlaka bir yenisini kuruyor

Yazarın biyografisi

Adı:
Z. Naz Ergün
Unvan:
Yazar

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 12 okur okudu.
  • 2 okur okuyacak.