Zafer Altıntaş

Zafer Altıntaş

Yazar
7.7/10
7 Kişi
·
8
Okunma
·
1
Beğeni
·
31
Gösterim
Adı:
Zafer Altıntaş
Eğer karamsarlık içerisindeysek vücudumuzun içerisinde sürüngen gibi bir varlık söz konusudur.
Bu varlık içten içe bizi yiyip bitirir. Gelecekle ilgili korkumuz olur, umutsuzluğa kapılırız,hayattan zevk alamayız ve güzelliklerin farkına varamayız...
Zafer Altıntaş
Sayfa 36 - New Age yayınları
80 syf.
·Beğendi·10/10
Arınma ve Korunma
Sihirli Mucizeler
Zafer Altıntaş
|
NEW AGE YAYINLARI
SAYFA SAYISI: 80
Her şey denge içerisindedir. Karanlık var olmadan, ışık var olmaz. İkisi Yin-Yang gibidir.
Yaşadığımız olumsuzlukların her biri eşsiz deneyimlerdir. Bizler yaşadığımız deneyimlerden almamız gereken dersleri aldığımızda, yaşadığımız kısır döngüler de ortadan kalkar.
Bu kitabın amacı, hayatımızdaki en küçük ayrıntının bile bizleri ne kadar etkilediğini ve yapacağımız küçük değişimlerin, hayatımızda ne kadar büyük değişimlere yelken açtıracağının farkına varmaktır.
Elinizdeki bu kitap, Yazar Zafer Altıntaş’ın uzun yıllardır yapmış olduğu araştırmalar ve eğitimlerde almış olduğu bilgilerden oluşmuştur.
Tam anlamıyle, korunma ve arınma ile ilgili en temel ve pratik bilgilerden oluşan bu çalışmanın, sizlerin başucu kitabı olacağına inanıyoruz.
O halde kitabın sayfalarını açmaya başlayabilirsiniz.


KİTAP YORUMUM: Bir kere bu kitap bana okurken çok iyi geldi ve şifalandığımı hissettim. Bazı kitapların öyle güzel bir sinerjisi vardır ki şifalanırsınız. Okumak ve hissetmek lazım bazı eserleri. Öyle anlatmak ile ifade edemezsiniz.
Kitapta özetle bahsedilen konulara yer vermem gerekirse;
-Çakralar
-Aura
-Negatif enerjilerden korunma
-Arınma
-Korunma Meditasyonları
-Arınma Meditasyonu
-Yaşam Deneyimleri
Ayrıca bazı kişilerin yaşadığı deneyimlerde paylaşılmış. Psişik vampir ne demek? Kodlamalar, doğum kalıbının temizlenmesi şeklinde bir çok hayatımızda öğrenmemiz gereken konuları bulabileceksiniz.
Böyle güzel eserlerin okudum bitti, hadi kütüphaneme kaldırayım ya da bir arkadaşıma hediye edeyim gibi söz konusu olmuyor. Başucu kitapları diyorum ben bunlara. Takıldığınız yerde açıp açıp okuyorsunuz. Hiç vazgeçemeyeceğim, ömür boyu kütüphanemde kalacak eserler diyorum ben bunlara. Benim zaten Reiki uyumlamalarım da olduğu için yararlandığımı söyleyebilirim. Bu tür kitap severlere kesinlikle tavsiyemdir.
Değerli yazarımıza ve Gonca cana teşekkür ederim.
DUYGU SONGÜL KAHRAMAN
80 syf.
·Beğendi·10/10
Muhteşem bir kitap okudum.Çok akıcı ve insanı yönlendirici bir kitap,tabi olumlu anlamda.Size yol gösterici,rehberlik eden bir kitap.Kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.Gelelim konusuna:

İlk bölümde çakranın ne olduğunu açıklıyor,daha sonra da 7 çakranın olduğunu ve bunların neler olduğunu,insan vücudunda nerelerde oldugunu,renginin ne olduğunu,bu çakralar tıkalı olduğunda hangi durumların oluşacağını anlatıyor.

İkinci bölümde auranın ne olduğunu,auramız ne kadar güçlü ise dışarıdaki olumsuz enerjilere karşı o kadar güçlü olabileceğimizi, auranın dört katmanını ve bunların açıklamalarını paylaşıyor bizimle hocamız.

Üçüncü bölümde negatif enerjinin ne olduğunu,bu negatif enerjiden neden etkilendiğimizi ve bunların örneklerini,bu negatif enerjilerin bizlere nasıl ve nereden geldiğini(örn;cafeler,mezarlık,cenaze evleri, alışveriş merkezleri,cezaevleri,hastaneler,alkollü ortamlar vs.),bunların dışında göz değmesi ve nazarın bilinçli ve bilinçsiz olarak üzerimizdeki enerjisi ve örneklerini,kahve falının negatif enerjisini, hayatımızdaki kişilerin negatif enerjisini,cinsellik,sosyal medya,dizi ve filmler, müzik,bağımlılıklar, kıskançlık, psişik saldırı,sevgi ihlali, psişik vampirler ve kendimiz gibi konularda oluşan negatif enerjiler hakkında bilgiler sunmakta.

Dördüncü bölümde ise korunma meditasyonları hakkında bilgiler vermekte yazarımız.Uyumlamanın ne olduğunu ve çeşitli meditasyon örneklerini bizlere anlatmakta.

Beşinci bölümde aslında 'Neden arınmalıyız?' , 'Arınma nasıl olur?' sorularının cevaplarını bizlere vermekte yazarımız.Arınma seviyelerinden de detaylı bir şekilde bahsediyor.

Altıncı bölümde,beşinci bölümdeki soruların cevaplanması ile artık uygulamaya geçmek adına arınma meditasyon örnekleri verilmekte.

Son bölüm olan yedinci bölümde ise yazarımız hem kendinin hem de çalışma yaptığı kişiler ile yaşam deneyimlerini paylaşmış.

Zafer Altıntaş bu güzel kitap için çok teşekkür ederim
88 syf.
·1 günde
Kardeşimin tavsiyesi üzerine alıp okuduğum bir kitap. Yazarın ilk kitabı o yüzden bazı yerlerde kopukluklar ve daha önceden okuduğum kitaplardan bildiğim yerlerle karşılaştım. Genel olarak güzel bir kitap okunabilir.
88 syf.
·2 günde·Beğendi·10/10
Harika bir spiritüalizm ile ilgili kitap okudum kitapta cakralarımızı nasıl ve ne şekilde arındırabilecegimiz mucizeleri hayatımıza nasıl çekebileceğimiz ile ilgili ipuçlarından ve meditasyon tekniklerinden bahsetmiş yazar bu tarz severlere tavsiye ederim.
Bundan sonra kesinlikle başucuma eklenecek kitaplar arasına girdi
Yazarımızın kalemi daim okuru bol olsun

Yazarın biyografisi

Adı:
Zafer Altıntaş

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 8 okur okudu.
  • 1 okur okuyacak.