Giriş Yap

Zeb Wells

Yazar
7.5
140 Kişi
Unvan
Amerikalı Çizgi Roman Yazarı
192 syf.
·
7/10 puan
Açıkçası, biraz hayal kırıklığına uğradım. Mesih’in Dönüşü diyor Mesih ortalarda yok. Toplasan dört sayfada anca var. E ben X-Force falan okumak istesem gider onun çizgi romanını alırdım. Hope nerede Hope? En iyi ters köşe Avengers’ın olaya dahil olmasıydı. Ama onlar da bir halta yaramadı. Daha farklı kurgulanabilirdi bu seri. İlk cilt çook ama çook daha iyiydi. Oysa ben asıl bundan ümitliydim. Sonunda yaşanan The Witcher dramına değinmiyorum bile. Niye ya niye? Wanda Maximoff ve Hope Summers’ın kaderi mi bu çile? Güç yanında çokça acı getiriyor herhalde.
Reklam
48 syf.
·
1 günde
·
7/10 puan
Avenging Spider-Man serisinin 4. sayısı olan bu çizgi romanda konuğumuz: Geveze kiralık katil Deadpool... Zaten Deadpool'u tanıyanlar, çizgi romandaki ciddiyeti anlayacaktır. Yani ciddiyetin varlığından bile bahsedemeyeceğimizi... Tehlikeli durumları bile şakaya çeviren bir karakterden bahsediyoruz. Bunun yanında lise öğrencisi olmasına rağmen ciddiyetin tavanlarında gezen Spider-Man olsa nasıl bir macera ortaya çıkar? İşte bunun cevabı, şu ufak hacimli çizgi romanda. Eğlence arayanlara yeteri dozda aşılanmış ancak aksiyonun geri planda kalması, işin tadını biraz kaçırmış açıkçası. Ama olsun, bu iki karakteri bir arada görmek muazzam.
136 syf.
·
24 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
çizgi-romana olan tutkum - özellikle de spiderman'e - sanırım hiç bitmeyecek. büyük bir zevkle okudum. arada böyle tatlı kaçamaklar beni kendime getiriyor. bu gerçek dünyadan sıyrılıp süper kahramanların dünyasına dalmak muazzam bir şey. iyi ki süper kahramanlar var. bir gün gerçek olmanız dileği ile...
68 syf.
·
1 günde
·
Beğendi
·
9/10 puan
Marvel seviyorum. Kahramanları bizden, içimizden kimseler ve bunu yer yer buhranlarıyla çok güzel gösteriyorlar. Örümcek adamı ise aslında sevmemek ve sevmek arasında kalıyorum çoğu zaman. Yaşı zaten diğer Avengers üyelerine göre çok çok genç bu yüzden bazen biraz çok tabiri caizse zevzek olduğunu düşünüyorum. Fakat o, bizim içimizde yer alan- alması gereken çocuk tarafımızı simgeliyor. Her zaman mutlu, koca bir savaşın içinde bile güzel/komik şeyler bulabilen güzel insanlardan. Bu yüzden bana yakın geliyor. Bu seride de, Örümcek Adam ve Kırmızı Hulk yer altı canavarlarıyla mücadele içinde. Arkadaşlığın güzel bir göstergesi, güzel bir seri. Yaşasın Spider-Man!
Reklam
48 syf.
·
1 günde
·
6/10 puan
Okuduğum Avenging Spider - Man'ler içinde en az sevdiğim. bütün seri için şunları söyleye bilirim. hikayeler kısa olduğu için ve sizi yormayacaklarından sıkılmadan okuya bilirsiniz. her ne kadar sevmediğim bir Marvel Karaman ise okuması bana zevk verdi..
2
11 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42