Zeynep Adalıgil

Zeynep Adalıgil

Çevirmen
8.1/10
75 Kişi
·
283
Okunma
·
0
Beğeni
·
60
Gösterim
Adı:
Zeynep Adalıgil
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
246 syf.
·Puan vermedi
Görünenin ötesine gidebilir misin? Senin gördüğünü herkes görür. Sen görülmeyeni görebilir misin? Akıl, mantık, gözlemin en üst seviyesi Sherlock Holmes etrafında 7 hikâyede sizlerle ‍️
Sherlock Holmes - Gölge Adam Arthur Conan Doyle
320 syf.
·7 günde·Puan vermedi
Yine bir cirpida biten akici ve heyecanli bir Sherlock Holmes hikayesi. Cozume giden yol zeki bir adam ve onun sadik arkadasi Dr Watson. Kitap 19 bolumden olusuyor birbiriyle baglantili, 19 farkli hikaye degil okumasi oldukca zevkli.
320 syf.
·1 günde·Beğendi·8/10
Eğer Sherlock Holmes'u sinema ve dizilerden tanıdıysanız bu kitap sizi kesmiyebilir ancak bir Sherlock Holmes Hayranı iseniz bu kitap sizi içten fethedebilir
320 syf.
·7/10
Sherlock Holmes en sevdiğim karakterlerden birisi. Bu kitabın tanıtım bülteninde 18 hikayeden oluşmaktadır diyor ama 18 bölümden oluşan tek bir konu demek daha doğru olur. Kitap Baskerville Laneti, Baskerville Köpeği veya Baskerville Tazısı diye de geçer. Hepsi aynı konu.
246 syf.
·1 günde·Beğendi·9/10
Benim gibi polisiye romanlara karşı ilgisi olanların bir çırpıda okuyacağı bir kitap. Olaylar ve hikayeler ardına ardına okuyup bitirilecek tarzda ve her olay merak uyandırıyor ayrıca olayların çözülmesi tam Sherlock Holmes’un kendine has metotlarıyla ve gözlemleriyle çözülüyor.
320 syf.
·4 günde·Puan vermedi
Kitap 9 farkli hikayeden olusuyor. Gecmis hikayelerin anlatildigi bir cok bolumde var. Diger kitaplara gore sanki daha ozensiz yine de akici dili sayesinde hizlica bitirdim ne de olsan Sherlock var isin icinde.

Yazarın biyografisi

Adı:
Zeynep Adalıgil

Yazar istatistikleri

  • 283 okur okudu.
  • 9 okur okuyor.
  • 101 okur okuyacak.
  • 6 okur yarım bıraktı.