Zeynep Doğan Balcı

Zeynep Doğan Balcı

Yazar
8.5/10
2 Kişi
·
6
Okunma
·
1
Beğeni
·
425
Gösterim
Adı:
Zeynep Doğan Balcı
Unvan:
Wattpad Yazarı
"Sarmaşık topraktan başını çıkardığı zaman güçlü bulduğu ağaca sarılır, kısa zamanda onu dalları ile sarmalarmış ve bütün benliği ile o ağaca tutunurmuş. Bu yüzden de sarmaşık asılma sadığım anlamına gelirmiş."
| Sana İnanmak İstiyorum ~ Zeynep Doğan Balcı |
°
Hikayemiz bir otobüs yolculuğunda telefondaki arkadaşına, hayran olduğu yazar Saygın Soyluer'e olan hayranlığını anlatan kızımızın onu izleyen bir adamla gözlerinin buluşmasıyla başlıyor. Adamın durup onu izlemesini rahatsız edici buluyor ama çok önemsemeden ineceği durağa kadar bekliyor. Kısa bir süre sonra adamın takip ettiğini fark edince telaşa kapılıyor ama adamı kaybediyor. Ertesi gün yeniden otobüste denk geliyor ama bu kadar tesadüf inanılır gibi değil. Çalıştığı kafeye gidince adamın bir masada olduğunu görünce sinirlenip yanına gidiyor ve başlıyor hikayemiz. Adamımızın açıklaması ise kitap. Telefonda konuşurken bile kitabı ve yazarı böylesine savunan bir insan görünce dikkatini çektiğini ve kitabı takip ettiğini söylüyor. Adamımız, Bay Limon ya da Samet Tabii bu arada birbirleri arasında yaşanan duygu değişimlerini okuyoruz.
Kitapta en sevdiğim kısımlardan biri Zeliha'nın arkadaşlarıyla toplanıp yaptıkları okuma geceleri birbirinden güzel alıntılar ve şarkıların bulunduğu bu sıcak hikayeyi çok sevdim Yan karakterlerin de hayatlarını konu alması çok hoşuma gitti. Hatta Merve ve İhsan'ın hikayesini ayrı bir kitapta daha geniş olarak okumak isterdim. Olayların gereksiz uzatılmadığı, her ne kadar entrika sevsem de entrikaların içinde boğulmayan bir hikayeydi adaşım olan yazarımızın kalemini çok sevdim sizler de bir şans vermelisiniz bence

Yazarın biyografisi

Adı:
Zeynep Doğan Balcı
Unvan:
Wattpad Yazarı

Yazar istatistikleri

  • 1 okur beğendi.
  • 6 okur okudu.
  • 11 okur okuyacak.