Zeynep Şehiraltı

Zeynep Şehiraltı

ÇevirmenEditör
7.8/10
16 Kişi
·
31
Okunma
·
0
Beğeni
·
1
Gösterim
Yazara henüz alıntı eklenmedi.
456 syf.
·Beğendi·8/10
Yirmi yıl boyunca devletin gizli örgütleri için kiralık katillik yapan Hans, aranan bir tetikçi haline gelmişti.
Zengin prodüktör genç sevgilisiyle birlikte öldürülür ve polis olayı araştırdıkça, cinayetin hayal etmeye bile cesaret edemedikleri bir komplonun parçası olduğunu öğrenirler.
Polisiye kitabı fakat bazı bölümleri okurken içim sızladı.İnsanların karanlık yönlerini görüp kötülüğün merkezine gittiğinizde , bazı insanların ne kadar acımasız olduğunu ve en büyük gücün para olduğunu okuyorsunuz.
Kitabın tek olumsuz yanı, yazar biraz konuşmaları uzatmış, bir de bazı soruların cevabını alamadım.onun dışında harika bir kitaptı. Kesinlikle okuyun.
456 syf.
·1 günde·Beğendi·9/10
Tetikçi kitabını ben bir arkadaş vesilesiyle Istanbul'da askerlik yaptiğim dönemde okumaya başladım. Kısa ve öz yazacak olursam adindan da anlašılacağı üzere kitapta bir insanın gayet sakin bir kişiliğinin ardında gizli cinayet işleme potansiyeli ve vazgeçilmez bir konuma yükselmesnde ve dahası aranan en profesyonel seri katile dõnűşumű ele alınmış . Samimiyetle şunu diyebilirim ki ilk başta tiksinme duyacağiniz bu seri katil sonrasinda gayet yerinde kararlar aldikça ve bir uluslararası legal ve illegal bir suç karteliyle dansi sizi büyüleyecektir. Kanatim odur ki günahlarina kefaret mevzubahis yapılırsa hakkıyla kefaret bedelini bu kanlı suç şebekesiyle giriştiği takdire değer mücadelesiyle son damlasina kadar ödettirdiği gayet açık bir şekilde görulecektir
456 syf.
·5 günde·Beğendi·8/10
Kitap gerçekten okumaya değer. Olaylar hızla gelişiyor ve merakınız artarak kitabın sonuna kadar geliyorsunuz. Polisiye ve suç örgütleri tarzı kitap sevenler beğeni ile okuyacaklardır. Kitabın özeti ise arka kapakta yazdığı gibi devletlerin karanlık yüzlerinden bahsediyor. Okurken demek ki böyle şeyler dünyanın her yerinde oluyor demekten kendimi alıkoyamadım. Kişisel bir tespitim Alman polisinin bizden öğreneceği çok şey var : ))

Yazarın biyografisi

Adı:
Zeynep Şehiraltı

Yazar istatistikleri

  • 31 okur okudu.
  • 2 okur okuyor.
  • 17 okur okuyacak.