Ahlaksız Ritim Günahkarlar Turnede - 4

7,1/10  (8 Oy) · 
48 okunma  · 
3 beğeni  · 
1.579 gösterim
Sert Müziğin Ahlaksız Ritimleri Sizleri Çağırıyor

Efsanevi davulcu Eric Sticks, heavy metal grubu Günahkârlar'ın yeni ses operatörü Rebekah'yı görür görmez, genç kıza vurulmuş ve ona sahip olmaya ant içmişti. Tabii, genç kızı her gördüğünde ayaklarının birbirine dolanması ant içmekten sayılırsa!

Ancak ne yazık ki, uzun zamandır gitarist Trey Mills'e hayranlık besleyen Rebekah, yalnız kovboy Sticks'e pek fazla ilgi göstermiyordu.

Genç kız, tuhaf bir espri anlayışı ve galaksi genişliğinde bir kalbi olan uzun boylu, uçuk kaçık ve biraz da şapşal davulcuya âşık olacağını tahmin edebilir miydi?

Zaman zaman boşboğazlığa kaçan açık sözlülüğü ile genç kızı kahkahalara boğan ve gösterdiği ilgiyle ona kendini çekici ve dayanılmaz bir kadın gibi hissettiren bir davulcu, eski sevgilisinin ona söylediği sözler yüzünden kadınlığına küsen Rebekah'yı yeniden hayata döndürebilir miydi?

"Biraz rock, birkaç dövme, büyük bir parça şehvet ve bolca eğlence!"
-Reading Angels-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2014
 • Sayfa Sayısı:
  456
 • ISBN:
  9786055358662
 • Orijinal Adı:
  Wicked Beat
 • Çeviri:
  Tuba Özkat
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özge Uzun 
28 Şub 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

serinin tüm kitaplarını okumuş biri olarak kitaplardaki ortak özellikler daha çok dikkatimi çekiyor. kitapların kusurları çok olsa da insanın hoşuna giden bir yanı mutlaka oluyor. bazı insanlar için rahatsız edici bir içeriği olabilir ancak ben kitaptaki karakterlerin yaşam tarzlarına göre yargılama yapmaya çalıştığım için beni rahatsız etmedi. kendi adıma bu çifti sevdim.

İllinaland D 
11 Haz 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Bu seride en sevdiği en eğlendiğim ve en en en... kitaptı bu sanırım. Gerçekten Eric ile ilgili daha fazla şey öğreniyorsunuz. onun sevimliliğine -aynı zamanda çekimine- nasıl karşı koyulabilir ki! Gerçekten okurken nasıl okuduğumu hatırlayamıyorum. başladım ve bir anda bitti. Okuyun! okuyun! okuyun...