İntikam Ateşi Ateş Serisi 3

8,6/10  (14 Oy) · 
39 okunma  · 
11 beğeni  · 
545 gösterim
Tehlikenin farkında mısınız?
Onlar her yerdeler!

MacKayla Lane, kız kardeşi Alina'nın intikamını almak için Dublin'in tehlikeli sokaklarında canı pahasına mücadele ediyor.
Dokunan herkesin korkunç şeyler yaptığı bir kitabın peşinde, Kelt efsanelerine konu olan yaratıklarla savaşıyor, değişiyor ve yetişkin bir kadına dönüşüyor.

Etrafındaki kimseye güvenmiyor. Ne dizlerinin bağını çözen Fae Prensi Vlane'e, ne henüz ne olduğunu çözemediği Barrons'a, ne de kendisi gibi sidhe-kâhini kızları yöneten Rowena'ya.
Sadece intikamı, yitirdikleri ve dünyanın kaderi için savaşıyor. Ve oldukça da sağlam dövüşüyor.

"Çok ama çok farklı, karanlık bir fantezi serisi!"
-Booklist-

"Kelt mitolojisinin ve tehlikenin baştan çıkarıcı bir karışımı."
-Chicago Tribune-

"Nefes kesici!"
-Romantic Times-

"Bu kitaba daha ilk sayfasından bayıldım! Beni hemen içine aldı... Daha, daha fazlasını okumak istiyorum."
-Linda Howard-
Deniz 
08 Eki 03:08, Kitabı okudu, 3 günde, Beğendi, 9/10 puan

Vaoww seri cok guzel ilerliyor.Aman Allahim oyle yerde bitti ki ...Mac mac oyle guzel bir karaktersin ki hayram kaldom resmen.Ayyy Jerichocuguma da laf yok tabi ki .Her ne kadar hakkinda hicbirsey bilmesek de.Cok heyecanli bakalim 4.kitapta neler olacak gelsin 4.kitap o zaman

sümeyye kip 
20 Nis 15:08, Kitabı okudu, Beğendi, 8/10 puan

gördüğüm en güzel fantastik seri oyunu young-adult kategorisinde bu seriye veriyorum. çok enfesti. Jerricho Barrons kalbimin tam ortasında öylesine güzel yer etti ki. Mackayla ile ilişkisi de hiçbir zaman kavuşan çiftler gibi sürekli birarada dipdibe şeklinde olmadı sevidiğim yönlerinden biriside buydu. Kitap herşeyi bizzat kendisi vermeyip bazı düğümleri sizin çözmenizi bekliyordu ve buda sevdiğim yönlerden birisiydi. mekanların gerçekte var olan yerler olması ve ilk kez okuduğum fantastik serilerden birinin Amerika dışında bir ülkeyi işlemesi yönünden de saygınlığımı kazanan serilerden birisi. Okunmasını şiddetle tavsiye ederim. Jerricho fanlarının artacağından eminim :)

Kitaptan 1 Alıntı